2
paypal nakit kart kapanıyor
özellikle interetten sık alışveriş yapanların ve sık bir şekilde ticari işlerle uğraşanların bir numaralı tercihi olan uluslararası para transfer aracı paypal’ın nakit alışverişlerini kolaylaştıran papal nakit projesini türkiye’de sonlandırmaya karar verdiği açıklandı.
verdikleri karar iyi olmuş, ki zaten enpara gibi bir nimet varken kim kullanır paypal nakit kartı?

*önemli duyuru
türkiye’de son iki yıldır teb iş birliği ile yürüttüğümüz ön ödemeli paypal nakit kart programının durdurulmasına karar verilmiştir.

bu süreçte siz değerli kullanıcılarımızın tüm sorularını yanıtlamak ve kart bakiyenizi kolaylıkla çekebilmenize yardımcı olmak için paypal nakit kart müşteri hizmetlerimiz 7 gün 24 saat hizmetinizde olacaktır.kart bakiyenizi 31 temmuz 2016 tarihine kadar;

mastercard geçen yerlerde kullanabilir,
teb atm’lerinden yıllık nakit çekim limitiniz kadarı nakit olarak çekebilir,
teb şubelerinden 1 haziran 2016 tarihi itibariyle nakit olarak alabilirsiniz.


kart yüklemeleri 1 mayıs 2016 tarihinde sona erecektir. bu süreçte kullanıcılarımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.sorularınız için; paypal nakit kart müşteri hizmetlerine 0 212 331 70 75 numaralı telefonu arayarak veya destek@paypal-nakit.com adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

daha fazla bilgi için https://www.paypal-nakit.com/tr/yardim adresinden sık sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.*

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...