4
yeni yarattığımız terör örgütü: fetö
bahsedeceğim konu biraz farklı bir bakış açısı olacaktır.

türkiye tarihine baktığımızda geçmiş yıllarda pkk'nın aslında güçlü olmadığını farketmişizdir. fakat devletin yaptığı bazı şeyler nedeniyle pkk sevicilerin çoğaldığını anlayabiliriz. yani devlet eliyle bazı kişiler hakkında yapılan işlemler ve öldürmeler onların eşlerini dostlarını ve çocuklarının kin büyütmelerine neden oldu. dolayısıyla pkk taraftarları çoğaldı.

bugün, devletin yaptığı fetö tasfiyesi yine onların eşlerini dostlarını ve çocuklarının devlete kin duymalarına neden olacak. ki baktığımızda sayılarının da çok olması bence korkulması gereken bir şey. ki bu tasfiye sadece o kişileri değil onların da çevresindeki insanları etkileyeceğini düşünürsek nefret katlanarak artacak.

yani artık nur topu gibi bir terör örgütümüz daha var. ne kadar etkili olur, pkk gibi silahlı olup dağa mı çıkar bilinmez. ama terör örgütleri içerisindeki türkiye gittikçe yaşanılamaz bir hal almakta mıdır? evet.

allah yardımcımız olsun.
 • 1
  onn 1 yıl önce
  hayırlı uğurlu olsun
 • 1
  cardiac 1 yıl önce
  fetö fetö anladık sen her şeyden çıkarsın
 • 3
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  hayır da bu akp nin çoğu fetodan gelme bunların artisliği kime . darbeci hainler hariç kurunun yanında bolca yaş ta yanacak . devlet istediği ohal i aldı istediğini tasfiye edecek . yazık ki sadece din için cemaate katılanlara .
 • 1
  canki 1 yıl önce
  kisisel problemlerin devlet meselesi olduğunu dusunuyorum . birde kin nefret demisken şuanda batıya yaklaştıkça herhangi bir örgüt olunmadığı halde yönetime olan nefret artmakta
 • 2
  sbb3 1 yıl önce
  burada akp nin de sucu var. daha dun hocaefendi diye seslendigi adami bugun vatan haini ilan etti. cikarlari uyusmayinca hemen birbirlerini sattilar. olan halka oldu
  1
  oncugenclik 1 yıl önce
  aynen yoldaş bunlara sınav sorularını veren de bunlardi . bunları ülke yapısına sokan ra bunlardi e artık zamanı geldi bir zahmet temizlesinler.
 • 0
  akgezen 1 yıl önce
  ne yapalım kimse devlete küsmesin kin beslemesin diye bırakalım devleti elemi geçirsinler, bırakalım ülkeyi mi bölsünler devlete baş kaldıranın başı kesilir bu kadar net. türkiye de yapılan hainlikleri o çok sevilen tapılan abd de yapsınlar bakalım adamın sülalesini kuruturlar.
 • 0
  kullanici 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  zaten vardı sadece adı konulmuş oldu. adamlar hükümetten gizli gizli her yere yuvalanmışlar kendi elemanlarını yerleştirmişler bir de darbe yapmaya kalkıştılar daha ne yapsınlar..


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  82 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...