3
kocaelispor'a 800.000 euro'luk borç !
14 ekim cuma günü fifa'dan kocaelispor'a, kızılyıldız takımına olan 800.000 euro'luk borçla ilgili 30 gün içerisinde ödenmediği taktirde önce 6 puan silme cezası ardından küme düşürme cezası uygulanacağının belirtildiği resmi bir yazı geldi. ancak kulüpbaşkanı bunu önemli karacabey maçına kısa süre kala açıklayıp camianın moralinin bozulmaması için dün akşam kamuoyuna açıkladı. bu açıklamanın ardından başta ezeli rakipleri sakaryaspor ve türkiye'de futbolun taraftarla güzel olduğunu, tribünsüz bir futbolun hiç olduğunu bilen tribün kültürüne sahip taraftarlar kocaelispor'a destek mesajları verdiler..

bu akşam 21:45'te tüm taraftar grupları ile twitter ve diğer sosyal medya uygulamaları üzerinden kocaelispor'a destek mesajları yağdırmaya başladı.
twitter'da şu an #kocaelisporyaşasın hashtag'i 1. sırada .
 • 0
  sif10 7 ay önce
  1 günlük harcamam benim 800.000£
 • 1
  sewecenimlannn 7 ay önce
  bu türkiye'de futbolun gelişmemesinin en büyük örneği bırakın düşsün. dortmund bırakın küme düşmeyi stadını satmak zorunda kalmıştı kiralık statlarda 2 yıl oynayarak en sonun bundesliga'ya çıktı ve sattığı oyuncularla kasası doldu. bu tür desteklerin yanlış olduğunu düşünüyorum. borçlanmadan önce düşünülmeliydi.
  en büyük cezayı ise dört büyükler olarak ifade edilen 3 istanbul takımı (beşiktaş,fenerbahçe,galatasaray) 1 anadolu takımı olan (trabzonspor) ''alfabetik sırayla '' cezaları almalarının taraftarıyım böylelikle akıl almaz paraları böylece harcamıyacaklarını düşünüyorum.
 • -1
  yondaimehokagesama 7 ay önce
  tribün kültürüymüş.ülkede insanlar aç lan şu parayla neler yapılmaz
 • 1
  puivundik 7 ay önce
  kocaeli'nin tek dostu adana demirspordur!
  gün acı ise yanında, tatlı ise yanındayız. hep var olacaktır kocaeli!
 • 2
  rickthesizzler 7 ay önce
  bir kocaelsporlu olarak söylüyorum yaptıkları büyük şerefsizlik 3. lig takımından ne istiyorsun amk
 • 0
  dirtcinciyazari 7 ay önce
  siz şimdi 800 vermesin istiyonuz ama fifa napsın


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...