14

eşcinsel olmayıp eşcinselliği savunanlar

ben bir homofobik olarak durumu uzun zuzun anlatmaya gerek duymuyorum.sizin fikirlerinizi merak ediyorum.
 • 6
  noproblem 1 yıl önce
  insanların haklarına saygılıdır. insana erkek veya kadın değilde insan olarak bakıyordur. kimin kimi s*ktigini umursamaz. merak etmeyin ben escinselim diyen tecavuzcu yoktur.
  0
  lightofgod 1 yıl önce
  helal beee
 • 0
  aycapng 1 yıl önce
  eşcinsel olanlarda ruh hastalığı kişilik bozukluğu vardır tedavi edilmelidir eşcinselliği savunanlarında çoğu toplumun dikkatini üzerine toplamaya çalışanlardır
  0
  gameofthrones 1 yıl önce
  emin misin eşcinsellerin ruh hastası olduğuna? bilimle ve insan psikolojisiyle zerre alakası olmayan birinin tüm eşcinselleri incelemiş gibi yargıya varması kahkaha attırıyor 😂
  1
  lightofgod 1 yıl önce
  eşcinselim. herhangi bi ruh hastalığım yok. sapasağlamım turp gibiyim. ağlayın
  0
  gameofthrones 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  bana niye kızıp bana neden cevap veriyorsun? ben eşcinseller ruh hastası demedim ki :(
  2
  lightofgod 1 yıl önce
  kardeş pardon sana değil bi yukardakineydi o ahjdcbhjsdc.
 • -4
  aquilus 1 yıl önce
  homofobik olmayı nazi olmak gibi görüyorlar. ülkemde ibne istemiyorum bro.
  0
  lightofgod 1 yıl önce
  pek bi farkı yok aslında. nazi oluca yahudi yakarsın, homofobik olunca eşcinsel. fark?
  0
  aquilus 1 yıl önce
  ben eşcinsellere karşı bi kin beslemiyorum. ama bu kadar normalleştirilmesi saçma. kendi özel hayatlarında istediklerini yapsınlar ama bunun anormal bir durum olduğunu kabullensinler istiyorum. azıcık biyoloji.
  0
  lightofgod 1 yıl önce
  evet azcık biyoloji lazım sana. bu konuda laf dalaşına girmiycem. biyoloji olimpiyatçısıyım. ve homoseksüelliğin evrimde hatta ve hatta sadece insanlarda değil hemen hemen çoğu memelide görülen bir gerçek olduğunu düşünürsek gayet normal
  0
  aquilus 1 yıl önce
  bunun farkındayım. aslanlardaki eşcinselliği de anormallikten sayıyorum.
 • 2
  toulamanation 1 yıl önce
  dusuncen cok normalmis gibi homofobigim diyorsun ya. acaba hic sevginin sayginin , cinselligin ustune daha insanca dusundun mu
  0
  lightofgod 1 yıl önce
  düşünmedi yormayın kendinizi
 • 0
  immanuelbodhisattva 1 yıl önce
  bana yürümediği sürece severim.
 • 0
  rakiraz 1 yıl önce
  bana dokunmasin gerisi siktir et
 • 0
  rengarenkdoktor 1 yıl önce
  aslına bakılırsa biseksuel veyahut gay olmayan herkes bence kısmen homofobiktir. ben yurtda kalıyorum odamdaki bir arkadaşım biseksuel belki çok iyi geçiniyoruz ama konu oraya gelince kendimi ondan uzak tutuyorum çünkü ben öyle değilim olmayan herkes homofobik sadece damarınıza dokunmasını bekleyin anlarsınız
 • 0
  aploina 1 yıl önce
  eşcinsel olmak bana kalırsa bir seçim,bazı insanlar bunun psikolojik bir zorunluluk olduğunu düşünür. eşcinselliğr karşıyım ben sonuçta belli bir kadın erkek düzeni var bunu bozmanın sakıncalı olacağını düşünüyorum.düzenin dışına çıka çıka dünyayı bu hale getirmedik mi ?
 • 1
  ebrukurt53 1 yıl önce
  saygı duymak lazım
 • 2
  propanoikacid 1 yıl önce
  o zaman erkek olarak kızların okula gönderilmesi gerektiğini savunmayalım kız değiliz sonuçta
  0
  gameofthrones 1 yıl önce
  mantık yönünden p ve q önermesi olarak noktayı koymuşsun 😶😂
 • 1
  mehtab 1 yıl önce
  lgbt... her cağda görülen fakat üstü örtülen gerçek.
 • 1
  gameofthrones 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  kusura bakmayında genelde eşcinsellere karşı olan özellikle erkekler iki lezbiyen videosu izleyip zevk-i cihanı curcunaya geliyor. tanıdığım biri ben hayatta normal karşılayamam yok olur mu öyle şey dak duk (esti gürledi) diyor ama iki lezbiyen gördü mü haaa bak bunlar candır, bunlara hayır demem diyor.

  ayrıca heterolar nasıl ki dört dörtlük değilse eşcinsellerinde hepsi dört dörtlük değil. bende abartanlara karşıyım. herşey dozunda iyi ama bi arkadaş yukarda demiş sevgi saygı yataktan önde gelmeli. zihniyet herşeyde cinsellik arayınca mantıkta kayboluyor malesef.

  ha bide yine kusura bakmayın beş parmak nasıl ki bir değilse, eşcinsellerin kendi hayatlarına da yaklaşımları da aynı değil.

  sonuç olarak hepimiz insanız. insanlığa değer verip yüceltmeliyiz. kim kimle zikişmiş, kim kimden zevk alıyor hiçkimseyi ilgilendirmez. her koyun kendi bacağından asılır.
 • 1
  namuslupanda 1 yıl önce
  21. yüzyıl bir insanının sahip olması gereken bir açık görüşlülük.
 • 1
  raptorizma 1 yıl önce
  bence zevk meselesi kimsenin müdahale etmeye hakkı yok
 • 0
  easnashnic 1 yıl önce
  biseksüeliz aga
 • 2
  terliksihayvan 1 yıl önce
  hayvansever olmak için hayvan mı olmak gerekiyor?
 • -1
  zekibiri 1 yıl önce
  sanane diye düşünen değişikler
  ama öyle değil çünkü aynı toplumdayız.
  üzgünüm savunanlar
 • 0
  beyzalkyone 1 yıl önce
  insanların tercihleri beni ilgilendirmez. birçok biseksüel ve eş cinsel arkadaşım var. hiçbirinden bir yanlış hareket görmedim. sonuna kadar savunurum.
 • 0
  abdurrahim748 1 yıl önce
  allah'tan korkun lan
 • 0
  devrimsigarasi 1 yıl önce
  benim o. sevginin cinsiyeti olmaz arkadaşlar boş yapmayın
 • -1
  glbadr_ 1 yıl önce
  ben de homofobiğim ve filmlerde falan sahneleri çıkınca genelde midem bulanır ya da sahneyi atlarım. (esaretin bedeli filminin bir kısmında kustuydum)
 • 2
  vavribankas 1 yıl önce
  insanları insan olduğu için sayan ve seven tercihlerini önemsemeyen kişilerdir. keşke sağcı ve solcu, ateist ve dindar, fenerbahçeli ve galatasaraylı, homoseksüel ve heteroseksüel aynı ortamda bulunduğunda nefret ortamı degil anlayış ve saygı ortamı oluşsa.
 • 2
  eaalmlr 1 yıl önce
  her koyun kendi bacağından asılır diye laf vardır bizde. yani biz kimsenin günahına, sevabına karışamayız ve kimsenin de günahını, sevabını bilemeyiz. insanları cinsel tercihleriyle yargılayan bu kesim, kanımca biraz da allahçılık yapıyor. herkesi olduğu gibi kabul ettiklerinde ruhlarındaki hastalıkları onarabilecekler. bizim sevmeye ihtiyacımız var. madem müslüman müslüman diye geçiniyoruz, nefretle işe başlamamak gerekiyor
 • 2
  barbtrigger 1 yıl önce
  savunmaktan öte insanların kararlarına saygı duyuyorum. her koyun kendi bacağından asılır bizim insanların hayatları üzerinde bir şey deme ya da karışma gibi bi hakkımız yok. yargılamak bize düşmez. yargılamak da seni iyi bi insan yapmaz
 • 0
  lightofgod 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  homofobik misin? eşcinselim ve sebebini öğrenmek istiyorum.
 • 0
  zeynucorn 1 yıl önce
  ben kendi kararımı verip karşı cinsle birlikte olabiliyorum ve onun kararı da kendi cinsiyle olmak.insanların kararları yüzünden onları küçümseyemem yada nefret edemem.bu onların tercihi ve bunun sonuçları da onları ilgilendirir.