3

kimsenin sormadığı soru

abd bize patriotları neden vermedi?

malum s-400 almamızın sebebi, budur. patriotları verseydi, böyle bir durum olmayacaktı.

ben size nedenini söyleyeyim. bizi natodan atacaklar. elbette rusya'dan s-400'leri almamızı istiyorlardı.

trump'un, alın ya bir şey olmaz tavrı da zaten tam olarak bundan. belki bu sene olmayacak fakat birkaç sene sonra türkiye'nin natodan atılması gündeme gelecektir.

siyasette hiçbir şey tesadüf değildir, her şeyin mutlaka bir sebebi vardır. patriotların verilmemesinin tek nedeni, bizi natodan şutlamak ve ekonomik olarak itin götüne sokmak.

ülke zaten şu anda ekonomik olarak bitmiş durumda, tek bir kıvılcım ile her şey toz duman olur. natodan atıldıktan sonra ise suriye'den hiçbir farkımız kalmaz, çok tehlikeli bir ülke haline geliriz.

siyasetçilerin bunu görmesi lazım. eğer oyuna ortak değillerse tabi.
 • 0
  kun 5 ay önce
  natodan atilmak diye bir sey yok kanka boyle bi seneryonun prosedürü bile yok ayrıca nato genel sekreteri bu konuda turkiyenin yanında en basindan beri "askeri teçhizat tedariki konusu, ülkelerin ulusal kararı niteliğindedir" dedi.
 • 0
  rmzn0242 5 ay önce
  evhamlı annemi geçtin be bilader. diyelimki böyle bir olay oldu. nato nun diğer üyeleri nasıl güvenecek nato ya. sen uluslararası diplomasiyi evde iki çocuğun oyuncağı yaptın resmen. önce abd nato dan atacak sonra ekonomik saldıracak sonra işgal. aç gözünü nato kısmı hariç diğir ikisi başlayalı çok oldu. millet de yok saman yok patates yok ibneler yok bilmem ne. çıkın artık narkozdan.
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  609 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.