ak partinin davası

  6
  404butfound 11.5.2018 17:11
  ak dava, erdoğanın davası gibi söylemleri sıkça duyuyorum fakat 20 yıldır bu davanın ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

  hep olacak edeceklerle konuşuluyor ama bir bok olduğu da yok :)

  filistin kan ağlıyor, suriye kan ağlıyor, yemen kan ağlıyor, araplar amerikanın köpeği olmuş ama bu dava sanki tüm ümmeti kucaklıyormuşcasına aktarılıyor.

  dava dedikleri yandaşların cebini doldurmak gibi görünüyor, öyleyse eğer milyonlarca insanın bunu ideoloji olarak benimsemeleri de 21. yüzyılın en büyük skandalı olabilir.
 • 1
  adilsavas1 11.5.2018 17:32
  ulkenin ekonomisini batıran akp nin fabrikalarımızı satan akp nin
  sürekli gerilememize sebep olan akpnin
  davası tabiki 2023 de millete ekmek arası bor yedirmek
 • 0
  tofıta 11.5.2018 20:52
  recep tayyip erdoğan ne ulan?babanin ismini mi söylüyorsun!?hazreti kutsal yüce süper kahraman başbuğ baskumandan ımam marasel halife i bin süvari ninja komando samuray kung-fu ustadi kral ımparatr bordo bereli sayın dışişleri bakanımiz,içişleri bakanımiz,ortaişler bakanımiz,halifemiz,hanifemiz,baş imam,baş öğretmen,ilk ve son insanlarin kralı,kuzeyin tek sahibi.güneyin kudreti,allahın yeryüzündeki gölgesi,fetöcülerin düşmanı,kandırilanlarin dostu,mimar,doktor,evliya,westeros kral,el muzaffer-i daima,payitahtı,başkomutan,gazi sayın recep tayyip erdoğan han hazretleri diceksin!