1
vatan computer ve 'bal' ilişkisi
vatan computer ankara/söğüttozu bayisinde kasanın hemen yanında bal reyonu... beynim çalışmayı durdurdu, reddediyor böyle bir şeyi. hala daha anlamdıramadım ikisi arasındaki ilişkiyi. aynı şekil marmara forum'daki teknosa'da içecek satılmasını...
 • 0
  rockefeller 6 ay önce
  veri madenciliği konusu vardır, mühendis olan puvolar bilir. burada ürünler arasında bağıntı kurularak sınıflandırma vardır.
  örnek :“çocuk bezi alan müşterilerin %30’u bira da satın alır." bu saptama bir çok yapılan veri analizleri sonucunda doğru çıkmıştır. bundan dolayı büyük süper marketler çocuk bezi ile birayı birbirine yakın koyarlar. yani bu düşünceyle yapmış olabilirler. ama bal ne alaka anlamadım :)
  rockefeller tarafından 6 ay önce düzenlenmiştir.
  0
  lazcoder 6 ay önce
  teknoloji mağazası = bal :d :d :d
 • 0
  yondaimehokagesama 6 ay önce
  o kadar fahiş fiyatlara silindirik bilgisayarları iteliyolar millete sorun yok bal satıyolar sorun var?
  0
  lazcoder 6 ay önce
  teknosa ile karıştırdınız galiba, vatan diğerleri arasında en ideal fiyatlara satıyor ürünleri. yakın zamanda teknosa'nın 2500'e sattığı notebook'u 2249'a daha iyi özelliklisini aldım. ve teknoloji mağazasında bal satılması normal öyle mi? :)
  0
  yondaimehokagesama 6 ay önce
  diğerine göre daha ucuz olması o bilgisayarın o fiyata satılması anlamına gelmez.eğer bilginiz olsaydı ne dediğimi anlardınız ama çok sezemedim sizde öyle bir hava.
  0
  lazcoder 6 ay önce
  gayet iyi anladım


 • teknoloji

  8 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  uye

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...