istanbul havalimanı'nda bir güvenlik görevlisi bu paylaşımından sonra intihar etti
 • 0
  gaddarus 6 ay önce
  sosyal medyadan edindiğim bilgiye göre yoğun bakımdaymış.. eğer bu yüzden intihar ediyorsa yazıklar olsun bu ayrışmayı yapanlara!
 • 3
  trakyalikuala 6 ay önce ~ 5 ay önce
  sanırım "ben bir kürtle asla çıkmam" dendiği için intihar etmiş.
  ekleme: hayatının kaybetmiş.
 • 0
  shewolf 6 ay önce
  sorsanız ırkçılığın en kralı bende kabul ediyorum. isterseniz en guzel en yakışıklı yabancilari getirin. soğuk geliyor anlamadığım bir bicimde. ama yine sorsanız kürt dostum da oldu alman dostumda rus kardesimde oldu. bulgar arkadasimda oldu. suriyelide cok ileri gidemedim ama iyidir dedigim kizda oldu :) mesele surda bitiyor. karsinizdaki kisiye direk nefret besleyemezsiniz. direk "olmaz, kesinlikle" diyemezsiniz. hele ki karsinizdaki insani bilmeden.

  birde bazı insanlar vardir dışardan bakildigi an berbat bir insan oldugunu anlarsınız. o ayri ama kurdum diyen birine direk hemen nefret duymak em basta atatürk e saygısızlıktır. atatürk ü seven bu toplum icin savasmis diger insanlari da sever. atatürk onlari hic bir zaman ayırmadı. aksine bir butun oluşturmak istedi. yanlissiniz cok yanlis
 • 2
  saiko 6 ay önce
  çok eften püften bir konu aslında, bunun için insan neden intihar eder ki?
  1
  altaydangelenbarbar 6 ay önce
  işte sana bana küçük gelen bir olay bazıları için bir intihar sebebi olabiliyor beş parmağın beşi bir değil işte puvocum
  2
  saiko 6 ay önce
  kız meselesiymiş onu görmedim. gerçi o da çok boktan bir mesele de neyse. yani eleman gayet yakışıklı, hem de havalimanında çalışıyor, para sorunu da yok yani. elini sallasa ellisi, yazık olmuş.

  bir kız için bırak intihar etmeyi, kılımı kesem amk
  1
  ciddiyetsiz 6 ay önce
  sadece kız değildir, olay bardağı taşıran son damla olmuştur belki de.
 • 0
  caesar 6 ay önce
  birçok intihar yazısına göre çok kısa bir yazı ile hayata veda etmiş.
 • 1
  hedap 5 ay önce
  olayın tam tersini düşünelim.
  ben bir türk ile asla evlenmem diyen bir kız tarafından reddedilen erkek intihar etmiş olsun.
  ne değişti? gayet de diyebilir. herkesin kendi seçimi. ben bir ingilizi sırf ingiliz olduğu için reddedebilirim çunku kendime göre sebeplerim gördüklerim yaşadıklarım vardır ve bu benim artık bir kırmızı çizgim olmuştur.
  sen benim kendi kararlarım yüzünden niye intihar ediyorsun kardeşim?

  niye kendi saplantılı, tek kendini düşünen, kendi mutluluğunu düşünen bir yaratık gibi hareket edip insanların hayatını zehir ediyorsun?
  ırkçılık felan değil bu. eğer bu arkadaş insan! olsaydı ki kesinlikle insanlıktan nasibini almamış, karşısında ki insanın verdiği kararı ya anlayışla karşılar yada vermesi gereken tepkisini o an verir gider ve arkasına bakmazdı.

  intihar nedir ya rezalet.
  ayrıca aile kültürü derin ve akrabaları kalabalık olan kürtler le evlenecek olanlar varsa da kesinlikle ve kesinlikle uzak dursun.
  erkek kız farketmez kaçın ordan.
  kalabalık olmaları falan değil mesele. evleneceğiniz kişinin etrafında tantana yapan, vesvese veren, dedikodu yapan, sürekli kendi düşüncelerini empoze eden, şunu şöyle yap bunu böyle yap diye dikte eden, karşısında ki insanın mutluluğunu kiskanan ve çekemeyen, içten içe mutsuz etmeye çalışan ve onun mutsuzluğiyla kendi mutsuz evliliğini hafifletmeye çalışan o kadar çok akbaba akrabası oluyor ki inanmamazsiniz.
  kültürel akışkanliklara aşırı derecede bağlılar ve bu alışkanlıkların da çoğu çağ dışı.
  21. yüzyılda istanbul'un ortasında alttan alttan başlık parası almaya çalışan aileler bizzat gördü bu gözler.

  kürt türk olarak söylemiyorum tam olarak ama kültürel alışkanlıkları tamamen farklı iki kültürün evlatları olarak evlenmek istiyorsaniz ya kendinizi harcayacaksiniz yada kendinizi.
  1
  gaddarus 5 ay önce
  haklısın dostum
 • 1
  sjense 5 ay önce
  ya..

  insanlığınızı, dilinizi, zihninizi, düşüncelerinizi sikeyim.

  bu çocuk şimdi yanacak öyle mi?

  kopsun kıyamet artık ya. vallaha kopsun..
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  609 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.