bir sabahım daha kalmadı.

  12
  ateistsantor 19.5.2018 18:23
  yer çekimini tabanlarımda hissetmekten yoruldum. bir güç sürekli omuzlarımdan aşağıya bastırıyor. uçmama izin vermiyor. sizin kirli gürültünüzden, adi yalanlarınızdan büyük egonuzdan yapmacık kelime dağarcığınızdan midem bulanıyor. içime kusuyorum. basit kalabalığınızdan eskimiş oyunlarınızdan. küflenmiş ruhlarınızdan ve at gözlüklerinizden. bir çocuğu hiç gülerken görmemiş gibisiniz. doğru zannettiğiniz bütün boktan olgularınız, adetleriniz, gelenekleriniz, dinleriniz ve zavallı bağlılıklarınız size kalsın. bir sabahım daha yok size ayıracak..
 • 1
  sessizligingurultusu 19.5.2018 19:31
  ve sizin gibi olmayacağım, beni aşağılamalarınıza inat.
 • 1
  emirtfan 19.5.2018 20:09
  geçen akaid hocamla ateistler hakkindakonuşuyorduk , lanet pislikler ölüp gitsinler gibi bir tutumu vardı . öyle bir kadından beklemezdim bence insan insandır sonuçta onun inancı benim sevabima yazilmiyor ,inanç adı üstünde ortada görülmeye ragman reddedilen birşey yok . ateistler de kardeşimizdir,
 • 1
  kayipunicorn 19.5.2018 20:19
  normalde yazarlara olumlu eleştiri yaparım, yazmaya devam etsinler diye ama senin seviyenin daha iyi olduğunu düşünüyorum bu yüzden biraz acımasız bir eleştiri olacak.
  duygu karmaşası görüyorum. dünyaya karşı olan duruşu bir anda insanlara çekmişsin. eğer ilk üç cümlede insanlara sitem ediyorsan bunu bize yansıtmak için biraz daha betimleme yapmalısın. eğer bir benzetme yapmaya çalıştıysan, bilindik bir benzetme olmadığı için benzetmenin temel unsurlarına dikkat etmelisin. noktalama işaretlerine dikkat etmen hem senin metindeki pürüzleri daha iyi görmene, hem de bizim metni daha kolay anlamamızı sağlıyor (ki birkaç noktalama işaretini umursamadığından olsa gerek es geçmişsin). içime kusmak, eskimiş oyunlar sözlerini daha önce hiç duymadım. eğer senin ürettiğin şeyler ise hayran kaldığımı söylemek isterim.
  sonlara doğru duygu karmaşası artıyor. yoğun kin, öfke yazını olumsuz etkilemiş. bu gibi durumlarda öfkeyi hissettiğin anda yazıya dökmeli, benliğine döndüğün zaman kontrol etmelisin.
  saygılarımı sunuyorum sana güzel insan. eline emeğine sağlık.
  1
  ateistsantor 19.5.2018 20:22
  dikkate alıp bunca şeyi yazmaya değer gördüğün ve zaman ayırdığın için ben çok teşekkür ederim eksiklerimi göre göre duga duya kapatacağım sahte beğeniler yerine dürüst eleştiri beni daha iyi noktaya ulaştırır. dikkate alacağıma emin olabilirsin.. tekrar tekrar teşekkür ederim..
 • 1
  gozluklukedi 2.6.2018 14:07
  leyla ile mecnunda böyle bir an var. yavuz’un ‘kibirinizde boğulacaksınız’ diye başlayan dizelerinde sanki onu okuyor gibi hissettim.
  0
  ateistsantor 2.6.2018 14:11
  izlemedim.. belki de şeydir.. anı duygu farklı kelimeler