13

recep tayyip erdoğan iyi parti lideri akşener'i cezaevine atmakla tehdit etti!

elazığ'da vatandaşa seslenen cumhurbaşkanı erdoğan, iyi parti genel başkanı meral akşener'i hedef alarak, "birileri şu an cezaevinde süre dolduruyor. aynı yola sen de düşebilirsin" ifadelerini kullandı.
yerel seçim çalışmaları kapsamında elazığ'da vatandaşa seslenen cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, iyi parti genel başkanı meral akşener'i hedef aldı.

"cumhurbaşkanı erdoğan muhalefete oy verenlere terörist diyor" ifadelerini kullanan akşener'e yüklenen erdoğan, "sen erdoğan'ın ağzından halkına 'terörist' dediğini ispatlayamazsın. ödeyeceksin. ortağın hesabını ödüyor. birileri şu an cezaevinde süre dolduruyor. aynı yola sen de düşebilirsin. bu ülkenin cumhurbaşkanına iftira atamazsın. türkiye yol geçen hanı değildir. bir hukuk devletidir.
 • 9
  bizanskurdu 5 ay önce
  hukuk mu? yuh lan. adamın cümleleri bile birbiri ile çelişiyor artık. kardeş sen aylardır kendine oy vermeyen herkese zillet, terör destekçisi demiyor musun? hepimizi şizofren yapmak istiyor herhalde.
  4
  ghostrider 5 ay önce
  " hepimizi şizofren yapmak istiyor herhalde."

  kral zaten normal bir insan bu adama niye oy versin ki?
  -1
  mecnunc 5 ay önce
  diğerleri daha beter olduğu için :)
 • 0
  dream_ofdawn 5 ay önce
  ali kıran baş kesen, eşkiya bunlar, insan değillr ki. bir yerlere gelmek için masum insanların hayatına ma oldular
  yazık nedir günah nedir bilmiyor ki şereften mahrumlar.
 • 2
  siyaasiyabend 5 ay önce
  bu memleket böylesi bir tehdit ve nefret dilini görmemiştir ve daha görmeyecektir. ulan hitler bile bu kadar nefret ve tehdit yaymamıştır belki.
  0
  karakartal1903 5 ay önce
  abartma
  0
  siyaasiyabend 5 ay önce
  ne demek abartma ? belediye seçimlerini bile memleketin bekasına bağlayan kaç siyasi parti ve şahsiyet geldi geçti bu ülkeden ? kaç tane örnek var ? her kürsünden, her meydandan bir diğerini terörist hain diye atfeden, edebilen kaç kişi vardı bu ülkede ? kendi renginden başka diğer bütün renkleri karanlık ve tonu olarak niteleyen kimler vardı tarihimizde ? hitlerin dili bile belki bundan daha hafiftir. en basiti, bu ülkede kaç tane başbakan, bir siyasetçiyi açık açık hapse atmak ile'' tehdit etti ? bütün bunları ve aklıma gelmeyen nicelerini kesintisiz bir şekilde kaç kişi yaptı ?
  0
  karakartal1903 5 ay önce
  "hitler bile bu kadar nefret ve tehdit yaymamıştır belki"

  hitlerden daha kötü olduğunu söylüyorsun
 • 0
  eaalmlr 5 ay önce
  manyak mısınız? adam kendisine oy vermeyenleri dinden aforoz etmekle tehdit ediyor... hatta bununla yetinmeyip alttan alta 'beni seçmezseniz iç savaş çıkar' tehditi savuruyor. meral ablamız ufffacık minnnacık bir nokta gibi kalmış
 • 0
  aynendiyerekyasamak 5 ay önce
  bilemedim ki şimdi ne desem
 • 0
  hakantmr 5 ay önce ~ 5 ay önce
  yapar vallahi kendine dikkat etsin
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  603 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.