8
abd ye gidip fetö yü ypg yi sormadan gelmek
sormadan derken konusunu açmamaktan bahsediyorum.
devlet bahçeli gitse daha dolu bir ziyaret olurdu.
 • 1
  muhammetefe 8 ay önce
  fetö dediğin adam washington postta makale yayınlatıyor. amerika fetö diye bir şeyin olduğuna dahi inanmıyor ki. senato üyelerinin 80 tanesi darbenin tiyatro olduğuna dair bildiri yayınladı.

  ypg olayı zaten başımızda patlayacak bunu tayyipte iyi biliyor. ben artık kürdistanın eli kulağında diyorum. biz kaşındık onlar da kaşıyacaklar. burada tsk'nin ne yönde aksiyon alacağı veya ne derece aksiyon alabileceği önemli artık. hareket kabiliyetinin kısıtlandığını düşünüyorum 10 yıl öncesine nazaran.
  0
  birakinlanbeni 8 ay önce
  benimde en büyük korkum bir doğu iç savaşının patlak verme ihtimali
 • 0
  ofsaytsizburak 8 ay önce
  emin misin erdoğan'ın açıklamalarına bak istersen.
  0
  yepyeni 8 ay önce
  türkiyede yaptığı açıklamalardan ya da ülke halkına yaptığı açıklamalardan bahsetmiyorum. trumpın karşısında fetöden bahsedilmedi. yok eğer bahsedildi diyorsan kaynak bekliyorum.
  2
  edige 8 ay önce ~ 8 ay önce
  bu toplantı basına açık bir şekilde yapılmadı diye biliyorum cnnde en son gazeteciler dışarı cıkartılıyordu sonrasını izleyemedim ancak burak herhangi bir iddia da bulunmamış iddia makamı sensin senin trump karşısında karşısında fetodan ve ypgden konuşulmadığına dair bir kanıt sunman gerekir.

  bir suç işlendiyse bile müşteki taraf iddiasını kanıtlayamazsa müdahil yada taraf artık ne diyorsan salıverilir

  özetle kanıt beklemekteyim
  0
  yepyeni 8 ay önce
  konuşulmayan şeyi nasıl kanıt olarak sunabilirim ? biraz mantıklı yazında bizde cevap verelim.
  1
  edige 8 ay önce
  pek kıymetli ve mantıklı kadim dostum, bana erdoğan - trump konuşmasının bir dökümünü yada baştan sona görüşmenin görüntülerini iletirsen ben onları izleyip - okuyup ypg - feto hakkında bir bahis geçip geçmediği hakkında malumat sahibi olmak istiyorum sizin daha aklı selim biri oldugunuzu düşünürdüm ancak ne yazik ki ne okuduğunuzdan birşey anlıyorsunuz nede insiyatif alabiliyorsunuz nasıl kanıtlayabileceğinizi söylediğime göre artık iddianızı kanıtlayabilirsiniz, bekliyorum
  0
  ofsaytsizburak 8 ay önce
  pyd ile işbirliği yapmak uluslararası mütakabatlara uygun değildir şeklinde tercüme etti tercüman.en basiti bu örneği verebilirim çok viral oldu ya son günlerde. konuşuldu yani.
  ayrıca erdoğan'ın açıklamasında trump, fetö konusuna obama'dan daha farklı bakıyor kafasında soru işaretleri kalmış şeklinde bir ifade geçmişti.
 • 0
  enon 8 ay önce
  20 dakikada ygp, fetö, zarrab, rakka, papaz konusu nasıl konuşuldu ben hayret ediyorum.

  bunun birde tercüme süresi var yani.
  1
  edige 8 ay önce ~ 8 ay önce
  sorular görüşmeden önce iletiliyor cevaplar da keza görüşme öncesinde belirleniyor bu görüşmelerde sorulan sorulara karşılık cevaplar sözlü olarak ibraz ediliyor

  1 saatlik bir toplantının gerçekten iş konuşuldugu zaman aralığı 10-30 dakika arasıdır geri kalan hoş beş naptın ne ettin ile geçer eğer 20 dakika dolu dolu geçirildiyse yetebilir ( bu 20 dakika dolu dolu geçti yada geçmedi demiyorum mal mal cevap yazmayın)
 • 0
  oschemat 8 ay önce
  iyi de o toplantıda sen yoksan ki olduğunu zannetmiyorum konuşulup konuşulmadığını bilemezsin.
  basına açık değildi
 • 1
  edige 8 ay önce
  hala bekliyorum yiğidim
 • 0
  kamyoncu 8 ay önce
  oda öyle bir delikanlı işte


 • kara delik

  çekim alanı her türlü içeriğin ve görselin kendisinden kaçmasına izin vermeyecek derecede güçlü olan, kütlesi büyük bir puiv bölümüdür.

  33 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  yepyeni

 • başlığı düzgün yaz yeter.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...