7
pi cemiyeti
radyoda, pişman insanlar cemiyeti’ni dinlemiş olanlar olaya hakimdir..

ancak gecenin bir yarısı gerçekleştiğinden, dinleme fırsatı olmayanlar için ufak bir açıklama yapalım istedik.. reha’nın, gecelerden bir gece derin bir pişmanlık duygusu ile aklına gelmiş garip bir oluşum, pişman insanlar cemiyeti.

cemiyet sadece bir radyo programı değil, gerçekten iyi ruhu olan iyi insanların bir arada olacağı ya da hepimizin nefes alacağı bir alan veya platform.

​lakin, pişman insanlar cemiyeti’nin oluşup ortaya çıkması için reha’ya bir yol arkadaşı gerekiyordu. herkesin bildiği gibi, cemiyet’e ilk olarak aytek katıldı ve aslında cemiyet’in kuruluş sürecinde reha’nın yol arkadaşı oldu.

hep diyoruz ya; iyi insanlara cemiyet’in kapısı açık diye, reha ve aytek’e başta bir dinleyici olan ve kendini cemiyet’e ait hisseden ardıl katıldı ve cemiyet’in ceo’su oldu..

hepimizin hayatında pişmanlıkları muhakkak var ancak bu pişmanlıkları yaşayarak hayatımızı daha güzel bir hale getiriyoruz. en azından bize göre “keşke” demek yerine, istediklerimizi yapıp pişman olmak daha çekici.

​uzun bir makale ile programı ya da cemiyet’i en ince ayrıntısına kadar anlatmayı çok isterdik ancak gerek olmadığını düşünüyoruz.

​tabii cemiyet üyeleri olarak sizler, aslında cemiyet’in gerçek sahiplerisiniz.

​yine de üstteki metnin gazına gelip “bizi sizler var ettiniz!” gibi bir cümle beklemeyin, zira biz kendimiz var olduk. “bizimle gelir misiniz?” sorusunu size yöneltiyoruz. eğer dahil olmak isterseniz, üye kartını yayından alabilir ve bu ruha siz de ortak olabilirsiniz.


yazı play storeden kopyalanmıştır. kişisel gorusumse; 7/24 çalan şarkılar duygusal ve gayet başarılı şarkılar.(arada çalan yabancı şarkılar hariç.) perşembe 23.59 daki radyo yayınındaysa kendime dahi anlatamadığım tüm hislerimi dinleyebiliyorum. radyoya bağlananlar oluyor. hislerimi tek yasayan ben olmadigimi anlıyorum.
bunu reklam olsun diye demiyorum. bir çok kişinin buna ihtiyacı olduğunu bildiğim için yazıyorum.

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır. • tanım

  doğru bilgiye hızlı ulaşma amaçlı her şeyin tanımlandığı bölüm.

  64 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  champ

  kalcasever
  canki
  8bit
 • tanım bölümü kuralları

  - bu bölüme google'dan insanlar bilgiye ulaşma amaçlı gelecekler. o sebeple kesinlikle doğru bilgi yazmak zorunludur.

  - türkçe imla kurallarına olabildiğince dikkat etmeliyiz

  - içeriklerde laf kalabalığına gerek yok. 

  - tanımlar gerektiğinde video ve resim ile desteklenmeli.

  - goygoy başlıklarının yeri burası değil.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...