3
python öğreniyorum
son zamanlar da çok ciddi sayı da blog açılmaya başladı. bunların her biri, her ne kadar farklı tarz da içerikler üretiyor olsa da, gerçekten bazıları çok kaliteli işler başarmaktadır. biz de bugün sizlere bu tarz kaliteli içerik üreten http://blogladim.com adresinden bahsedeceğiz. site gerçekten kalite olarak rakiplerine göre çok daha iyi bir şekil de hizmet sunmaktadır. site üzerinde yer alan her türlü bilgi doğru ve tek elden ulaşmanız için profesyonelce hazırlanmış vaziyettedir.
linux öğreniyorum olarak ciddi şekil de bilgi içeriği bulunan siteyi mutlaka ziyaret ederek, programlama dillerine ilginiz var ise arttırmanızı öneriyoruz. farklı programlama dilleri hakkında da içerikler ürettiklerini sizlere aktarmamız da fayda var. örneğin python öğreniyorum hakkında bir bölümleri var. bu bölüm de çok kaliteli olarak gün de 3 blog yazısı paylaşılmaktadır. mevcut günlere göre bu sayısı artmaktadır fakat kesinlikle azalma olmaz.
site ile ciddi şekil de ilgilenildiği için site hızla büyümektedir. site de sadece programlama dilleri hakkında bilgilendirme yazıları bulunmamaktadır. site güvenlik alanında da ciddi şekil de bilgi paylaşımı aktarmaktadır. site üzerinde yer alan siber güvenlik ve web site güvenlik konulu blog yazılarını okursanız ciddi anlam da bilgi sahibi olacağınızı düşünüyoruz. çünkü site üzerinde yer alan her türlü bilgi tamamıyla güvenilir kaynaklardan derlenip sizlere sunulmaktadır.
 • 0
  huseyinargun 11 ay önce
  şöyle reklama can feda
 • 0
  ismail5412 11 ay önce
  3. çoğul kişi olarak kendi reklamını yapanlara bayılıyorum :)
  1
  hedap 11 ay önce
  kolonya lazimsa hemen getirelim:)
 • 0
  hukuk582 11 ay önce
  python iyidir hemide kolaydır


 • bilin istedim

  Her türlü az bilinen, çok bilinen, duyulsada ne olduğu tam olarak bilinmeyen kavramların açıklandığı. puivin bilmesini istediğiniz bilgi, anı,fıkra, makale, görselleri paylaşabileceğiniz, sesinizi özgürce duyurmak istediğinizde seçeceğiniz bölüm

  106 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  ibrahimisbilir

  nesquik
  hukuk582
 • 1. bölüm açıklamasına uygun olmayan başlıklar açmayınız.

  2. yanlış bir bilgi gördüğünüzde yazara düzeltmesi için rica ediniz.

  3. açılan başlığı gerekli buluyorsanız (+), gereksiz buluyorsanız (-) yönünde işaretleyiniz.
popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...