6

bu ülkeyi osman paşa kurtarır

osman pamukoğlunu bilen bilir osman paşa hepar partisinin kurucusudur gerçekten bu ülkeyi osman paşa gibi adamlar kurtarır adam kendinden zerre kadar taviz vermiyor tam atatürkçü olduğunu düşünüyorum bir kaç videosunu izleyin terör ile nasıl mücadele ettiğini nasıl hayaller ve planları olduğunu anlayacaksınız gerçek bir atatürkçü var ise o da osman paşadır kesinlikle ülkenin başında olması gereken kişi olduğunu düşünüyorum en kısa zamanda mecliste görmek dileği ile.
 • 0
  sami77 7 ay önce
  siyaseten hiçbir karşılığı yok maalesef, ayrıca teröre karşı çok başarılı olması da onu iyi bir lider yapmaz. atatürk gibi bir adam lazım bize, her yönden donanımlı.
 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  276 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  mortal
  kaygusuzyazar
  sbb3

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın