• 1
  oxygen 1 yıl önce
  bana da daha fazla yer yüzünde kalabilecekmişiz gibi gelmiyor
  1
  huseyinargun 1 yıl önce
  düşünmeyelim bosver dusununce bısey degısmıyo kendını sıkıyosun boşa.herkes deli gibi gelişsin gelişsin diye beklıyo ya bide aç gözlülükle o komik :d gelişsin gelişsin..
  1
  oxygen 1 yıl önce
  umarım acısız bi son olur...
  1
  huseyinargun 1 yıl önce
  umarım..
  0
  ofsaytsizburak 1 yıl önce
  bunu herkes biliyo zaten, o yüzden yaşama uygun gezegenler aranıyor :)
  0
  huseyinargun 1 yıl önce
  salaklığına doymasın işte insan
 • 0
  ofsaytsizburak 1 yıl önce
  videoda geçenler çok gereksiz.

  1.lazer silah sisteminden haberim yok,benim takipsizliğimden olabilir belki.

  2. yapay zeka. bu çok klasikleşti be abi. yok bizden üstün olacaklarmışlarda bizi yok etceklermiş. insan bu insan. kendisinden güçlü diye doğayı bile yok etmeye çalışıyor. böyle bir şeye izin verir mi ? hem o yapay zekanın insanlar tarafından kontrol edildiğini bilmiyomusunuz ?

  3.ameliyat yapabilen doktorlar. zaten bu çok uçuk bi iddia. akıl var mantık var. insanlardan daha başarısız olursa bu robotlar zaten hastanelere giremezler.

  videonun sonunda ''akrepli lolipop yaptık'' ı gösteren bir kanalın böyle ciddi temalı videolara bulaşmaması gerektiğini gösteriyor.

  0
  huseyinargun 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  cevaplıyım;videodaki hiçbir şey gereksiz değil,hepsi gerçekçi yorumlar.

  1.evet büyük ihtimal senin takipsizliğin ve bilmediğimiz çok tehlikeli teknolojiler gelişiyor.

  2.yapay zekayla ilgili çok fazla yazı ve yazının altında yorumlarda anlattım,yoruldum eski yazılarımı okuyabilirsin.ama şunu söyleyim bilgin yok gibi duruyor biraz araştır derim.yapay zeka kendi düşünmeye başlıyor sen diyosun insanlar tarafından kontrol edildiğini bilmiyo musunuz.neyse...

  3.bunda haklısın ama insanlar buna güvenip ameliyat yetkisi verirse ve sorun çıkarsa bazı ölümlerin önüne geçemezler.

  kanalı savunmak bana düşmez ve savunmamın da faydası yok ama videonun sonundaki öneriye göre videoyu yargılayamazsın.ciddiye almadıysan başka yerlerden araştırabilirsin her yerde aynı şeyleri göreceksin.
  0
  ofsaytsizburak 1 yıl önce
  ürettiğin herşeyin kapa ve aç komutları vardır. sence yapay zekayı geliştirenler bunların çok güçlenip bizi devireceğini düşünmüyo mu sanıyosun ?

  lazer silahları donanmaya mı gelmiş ? böyle birşeyi neden duymadık. elbet bizim bilmediğimiz çok daha tehlikeli teknolojiler gelişiyodur. ama kalkıp da ''gerçek'' kelimesini kullanamazsın emin olduğun birşey için. insanları boşa yanlış yere çekemezsin

  takip ediyorum kanalı. bazı videolarını doğru ve mantıklı buluyorum. ama kebapla,baklavayı karıştırıp bunun videosunu yapıp bu tarz bize özel diyen kanalın böyle bir video yapmasını doğru bulmuyorum. ayrıca sen de takip etsen bileceksin,içeriklerinin yarısı yabancı kanallardan alıntı veya fikirleri alınmış. başka türlü günde 4 video koyamazsın bi kanala. zaten alıntı yapmadıklarında nasıl saçmaladıklarını da biliyoruz. bu da aklıma gelen ilk örneği

  üstelik kendisini eleştirenlere telif saldırısı yapan bir kanalı da doğru bulmam.
  0
  huseyinargun 1 yıl önce
  aç kapa vardır evet adamlar kapatmayı düşünüyo mu sence ? gelişecek gelişecek sorun yok diyecekler bir anda bakmışsın insanları düşman bellemiş katliama başlamış.hadi kapa..

  lazer gelsin gelmesin,duyalım duymayalım var onlar dediğin gibi "çok daha tehlikeli teknolojiler gelişiyor" kanalın bunu videoya koyması yanlış olabılır ben vıdeoyu savunmuyorum var mı var bu ilgilendirir beni.

  kanalı ben de takip ediyorum bazı videoları doğru ve mantıklı dediğin gibi ama çoğu videosu dalga ve saçmalama.zaten gülmek için izlerim çoğu videosunu ve fikirlerin çalınmış veya orijinal olması umrumda değil.dediğin gibi o kadar video atamazlar orijinal olsa.

  ama sonuç olarak tekrar söylüyorum videonun yanlışlığını,doğruluğunu savunmuyorum sen oraya takıldın sanırım.umrumda değil videoyu yapan kanal,sadece videodaki anlattıkları umrumda.


 • bilin istedim

  Her türlü az bilinen, çok bilinen, duyulsada ne olduğu tam olarak bilinmeyen kavramların açıklandığı. puivin bilmesini istediğiniz bilgi, anı,fıkra, makale, görselleri paylaşabileceğiniz, sesinizi özgürce duyurmak istediğinizde seçeceğiniz bölüm

  108 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  ibrahimisbilir

  nesquik
  hukuk582
 • 1. bölüm açıklamasına uygun olmayan başlıklar açmayınız.

  2. yanlış bir bilgi gördüğünüzde yazara düzeltmesi için rica ediniz.

  3. açılan başlığı gerekli buluyorsanız (+), gereksiz buluyorsanız (-) yönünde işaretleyiniz.
popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...