lan moderatörler lan puvolar

  -4
  sadekahve 16.2.2018 14:27 ~ 14:43
  soru gayet açık en çok sevdiğiniz puvolar
  bunu soruyorum ya bunu anormal bişey değil
  içeriği kendi bölümüme ekledim tak 2 yorum bu gibi şeyleri sırf bölümlerini popüler hale getirebilmek için kendinde paylaşma falan bende dedimki yer gösterin neyle alakalı olduğunu bulamadığım için buraya koydum dedim gelen cevap tekte puivesordu kendi başlığımı kapattım orda açtım ne göreyim puivesorden moderatör kaldırmış bölümle alakasız içerik diye lan nereye sövsem bilemedim insan takip edicez yazı okuyucaz diye puvo soruyorum eleştirilip göt yerine konuluyorum bune amk
 • 0
  mkll 16.2.2018 14:28
  goygoy başlığı o, bölümleri kullanmayı öğrenmek lazım
 • 0
  bealzebub 16.2.2018 14:32 ~ 14:32
  bana sövme de nereye söversen söv :) ben napıyım amk sen yenilerdensin.paylaştığın tarzda içerikleri her yeni gelen tekrar tekrar paylaşıyo ve sonuç olarak artık mod engeline takılıyo ki bu doğal.bence paylaştığın içerik bölümle alakalı ama bir önceki cümlede anlattığım nedenden kaldırılmıştır muhtemelen.
 • 3
  darkier 16.2.2018 14:42 ~ 14:49
  (pi: #puivesor) bölümündeki içeriklerin başlıkları soru cümlesi olmalıdır. "en çok sevdiğiniz puvolar" bir soru cümlesi olmadığı için silinmiş demek ki. seni yönlendiren yazar maalesef yanlış yönlendirmiş.

  yeni bölümler denerken, içeriği açmadan önce bir defa bölümün kurallarına göz atarsan eğer bir daha böyle bir şey yaşanmaz.
  tekrar açmana gerek yok, birazdan silinen başlığın geri gelir (pi: @sadekahve) :)