4
lise hocama
aşığım gençler. hemde öyle böyle değil.

olay 9. sınıfta başladı. içeri devr-i afet bi hatun girmişti. tüm erkekler ağzı açık hocaya bakakalmıştık.

edebiyat dersimize girdi 2 yıl. aramız çok iyiydi okulda en çok bana ilgi gösterirdi. beni sorardı hep belkide bunun etkisiyle tutuldum hatuna. yaptığım yanlış birşeydi biliyordum ama elimdende birşey gelmiyordu.

yine birgün konuşurken bana bir polisin ona teklif ettiğini onunda kabul ettiğini söyledi. ben ders anlatırken diğer erkeklere söz hakkı verince bile kıskanırken o sevgili yapmıştı hatta bunu birtek -öğrenciler arasında- bana anlatmıştı. çıldırmıştım tabiki.

çok denedim ama onu sevdiğimi söyleyememiştim ona. kaybetme korkusu yüzünden.

günler böyle giderken birgün bana nişanlanacağını söyledi. o polisle evleniyordu. kalbim paramparça olmuştu. ona aşıktım ve hatun elimden kayıp gidiyordu.

10. sınıfın sonunda bunlar evlendi. eşinin tayini çıktı ve türkiyenin diğer ucuna gittiler.

şuan 12. sınıfım ve 4 yıldır onu seviyorum. unutamadım. unutamıyorumda. hatta unutmak istemiyorum çünkü ben onunla birçok sevgiliden daha güzel vakit geçirmiştim.

geçenlerde instagram profiline girdim. bir çift çocuk ayakkabısı paylaşmıştı. yorumda hamile olduğunu çocuğunun isminide mustafa koyacağı yazıyordu. beynimden vurulmuşa döndüm. ben ona bakmaya kıyamazken o başkasından hamile kalıyordu.

şuan konuşmuyoruz. yani başka şehire gittiğinden beri. ben hala unutamadım onu. kime anlattıysam hoşlantıdır geçer dedi. okulumu bile değiştirdim etkisi olur diye. ondan çok daha güzel kızlara rastladım ama hiçbirine aşık olamadım.

belki bazılarınıza saçm gelebilir ama ben hocamı 4 yıldır seviyorum ve sevmeye devam edeceğim. benimle konuşmamasına rağmen...
 • 0
  fobi 1 yıl önce
  bak kardeşim bu olabilir aşk çok götveren bişey olmadık kişilerle bağ oluşturanikir aranda bunu şöyle ele alıcam normal sevdiğin bi kız gibi -ki zaten öyle.
  aşık olduğun birini asla unutamazsın kardeşim yani götünü zencilerede siktirsen unutamazsın. ama naparsın nasıl kurtulursun dersen eğer yokluğuna alışacaksın bak tüm aşklar böyledir eğer bir gün aranızdaki bağlar biterse unutmazsın unutamazsın yokluğuna alışırsın.
  şimdi senin yapman gereken elinden gelen tek şey sevdiğin kızın yokluğuna alışmak
  0
  pozisyon_prensi 1 yıl önce
  2 yıldır alışamadım işte
  0
  fobi 1 yıl önce
  kolay olacak demdim zaten. onu yokluğuna alışmak için belki başkalarının varlığı lazımdır sana ? bunu sevgili olarak düşünme. belki vakit geçirip kafa dağıtabileceğin bi arkadaş çevresi
  belki bi bilgisayar oyunu belki bi kitap koleksiyonu vb yani belki bi tatil bilmem bjnun gibi şeyler lazımdır belki sana ? belkide gerçekten unutmak istemen lazımdır
  0
  pozisyon_prensi 1 yıl önce
  bilmiyorum haklısın belkide biyerden başlamak lazımdır
  0
  fobi 1 yıl önce
  bence sen aklından çıkarmak istemediğin için hiç gayret etmiyosun :) dediğin gibi biyerden başla bi ilk adımı at gerisi gelir :)
  0
  pozisyon_prensi 1 yıl önce
  deneyecem
  0
  fobi 1 yıl önce
  bencede güzel kardeşim
  0
  pozisyon_prensi 1 yıl önce
  teşekkür ederim
  0
  fobi 1 yıl önce
  rica ederim
 • 1
  basketcinigga 1 yıl önce
  truva prensi paris ve helen arasındaki aşk bile daha mümkün aga be
  1
  pozisyon_prensi 1 yıl önce
  ben bakmaya kıyamıyorum orda ağzına veriyorlar
  1
  basketcinigga 1 yıl önce
  hahalasbslahajajahah lan öyle duygusalın ardından bu nasıl cümle .ddd
 • 0
  footish 1 yıl önce
  kadınlar gelir geçer üremek alt tarafı, diye bi şarkı sözü vardır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...