6

akp'nin yaptığı köprüden geçiyorsun demek

başbakan ve cumhurbaşkanı olmuş kişilerin söylediği sözdür bu. düpedüz milletin parasıyla millete tokat atmak, yüzsüzlüktür. sanki köprünün parası kendilerinin cebinden ödenmiş gibi tavır sergilemeleri acizliktir. senin işin faydalı işler yapmak zaten sen nasıl olur da bununla böbürlenirsin? babanın hayrına yapmıyorsun benden aldığın parayla yapıyorsun. sen nasıl olur da bana "ben bunu yaptım" deme cesareti bulabilirsin kendinde? işin zaten bunu yapmak. ben sana yaptıklarınla değil yapmadıklarınla vururum. sen 16 sene boyunca her seçimden önce vaat ver, 16 sene sonra aynı vaatleri biz köprü yaptık diyerek "yinele". bir seçmenin nasıl olur da "sen kimsin de bana benim paramla hava atıp üstüne üstlük 16 senedir aynı vaadi söylersin" demez? ben ak partili insanları anlamıyorum. siyasi partinin holiganlığı olmaz, fanatikliği olmaz, futbol takımı değil bu. bir tarafta yeni bir aday var bilim diyor, işsizlik bitecek, üretim yapacağız diyor; diğer yeni aday biz terörü bitirecez, adaletli yargı getireceğiz diyor, diğeri bir başka vaat sunuyor; 16 senedir iktidar olan parti 16 sene önceki vaatlerini söylemeye utanmadan "millet kıraathanesi olacak kek olacak, çay olacak bedava olacak." diyor. benimle dalga mı geçiyorsunuz. şaka mı bu? milletin önünde nasıl olur da bunu söylersiniz, hadi söylediniz bu milletin bir kısmı nasıl olur da bunu alkışlar? ben hayatımda böyle bir şey görmedim. daha şaşırmam diyordum yine şaşırttılar.
 • 0
  bozuklimon 8 ay önce
  akp'nin yaptığı ve daha çok kazanmaları için yandaşlara teslim ettiği köprü mü? bu arada çok övündükleri 3. köprü italyanların, verilen para italyanlara gidiyor.
 • 0
  maximum 8 ay önce
  yaparken bize sordunuz sanki. hem mecburi tutuyorsunuz hem de geçiyorsunuz diyorsunuz. mete handan beri böyle leş bir zaman yaşamadık türkler olarak.
 • 0
  pass 8 ay önce
  keşke yapmasalardı, 2 köprü yetiyordu
6 saat önce 6 saat önce