6
24 ağustos 2016 gecesi yaşanan uykusuzluk
akşamüstü eve geldim bilgisayarı açtım ama başım ağrıyor diye uzanmaya karar verdim. ulan tam bilgisayarı kapatcam nedense uykuya aldım uykuya almak çok zararlıymış falan diyerek. uyudum sonra bi güzel. uyandım misafir geldi gitti hiç bakmadım bilgisayara. sanırım arada da bi iki kere fare hareket edince uykudan açılmış tekrar uyku durumuna geçmiş.

neyse açtım bilgisayarı kahvemi aldım dedim ki biraz gezineyim yatarım sonra. o da ne açılmıyor. napayım bastım power düğmesine kapattım bilgisayarı. açtım sonra tekrar bi gariplik var bilgisayarda bi yavaşlık var. windows 10 kullanıyorum microsoft edge tarayıcısını kullanırım ama yok. hemen başlata bakayım ordan bulayım başlat bozuk denetim masasını bulamıyor. hemen bi kapat aç yaptım yok. sistem klasörünü buldum ordan açmaya çalışıyorum olmuyor. internetten indireyim diyorum tam sürümü yok ama belki recovery yapayım diye demosunu indireyim dedim tıklayınca tarayıcı açılıyor ama ne simge ortaya çıkıyor ne de görev yöneticisinde var. sistem geri yükleme yapayım dedim bi girdim normalde her program yüklemede kayıt oluşurken hiç kayıt yok. anlayacağınız bombok bir durum. derken bilgisayar uyari verdi recovery için onayladım olsun diye bekledim baya falan bi açıldı yeni hesap açmış kendisi ordan giriliyo diğerine girilmiyo. yönetici olarak da atanamıyo birini silip diğerine geçeyim? hasar nedir tam olarak boyutunu da bilmiyorum. allahtan harddiski yakmadık. mecburen sıfırladık. dosyalar gitmedi ama tüm programlar ayarlar gitti. onları yedekleyebilseydim keşke aklımdan çıktı...

sıfırlama yaparken de google playden oyun indirdim onu oynadim okçuluk oyunu. sıfırlandı bilgisayar şimdi de indirmeye çalışıyorum birazını indirdim ama uzun sürüyor bi kaç tane açtım hepsini bi arada indirsin uyanınca bakarım diye gram uyku yok. puiv e giriyorum facebook twitter geziyorum haber siteleri ekşisözlük falan geziyorum uykum gelmediği için. sabah namazını kıldım balkona çıktım. şimdi de bacağım ağrımaya başladı. uyuyamıyorum.

uyuyamıyorum

burada da (pi: @canki), (pi: @oschemat) ve (pi: @sadistkedi) adlı yazarları görünce yazmaya karar verdim. çünkü çok erken deyip bu saatte kalkmayan ben hala uyuyamadım. saat 06.38.

özet: bilgisayarınızı uykuya almayın direk kapatın
 • 1
  oschemat 1 yıl önce
  ben zevk için kalktım alarm kurarak sıkıntı yok
  1
  oxygen 1 yıl önce
  alarm vr zevk mi? alarm insanlık için pavlovun deneyindeki zil sesidir...
  1
  oschemat 1 yıl önce
  ahaha baya uykuyu seviyorsun galiba sen puvo
  1
  oxygen 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  24 saatin 20sinde uyumak.isterim 4unde de yemek tuvalet gibi ihtiyaçlar icin
  1
  oschemat 1 yıl önce
  anladım , bugün bi değişiklik yap bakalım nasıl olacak .
  0
  oxygen 1 yıl önce
  uyumak istiyorum diye uyuduğum anlamına gelmiyor ki :d çalışıyorum, günlük 6 saat uyku onu da yedik zaten bütün gün kahveye abancaz. bu arada gunaydın :)
  1
  oschemat 1 yıl önce
  eyvallah sana da günaydın ne kadar uyumamış olsan da
 • 1
  mevsimlikisci 1 yıl önce
  sıcaktan sanırım 10-15 kez uyanıp yattım en sonunda alarmdan 1 saat önce kalkıp evin içinde gezinmeye başladım.


 • karışık

  Karışık

  41 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...