16
işlerine gelen ağaçları savunan, ama chp li belediyenin""katledecegi 7000 ağacı" görmezden gelenler
bodrum sazköy'de chp belediyesi tarafından yaklaşık 7000 ağaç kesilip katı atık depolama, yani çöp alanı yapılacakmıs.köylüler tek başına ağaçlar için nöbet tutuyor. stk'lar ortada yok. çevreciler ortada yok. tema vakfı ortada yok. medyada yer almıyor.enteresan bir durum. gösterilen tepkilerin siyasi görüşlere göre değişkenlik göstermemesi gerekiyor. amaç ağaçsa koç üniversitesi için 80.000 ağaç kesilirken de tepki gösterilsin, gezi parkındaki bir kaç ağaç için de, sazköy'deki 7000 ağaç için de... işin siyasi kısmıyla ilgilenmek istemiyorum ama, ağacı bile chp li belediye kesiyor diye ses çıkarmiyor orospu çocukları. sizin ben samimiyetinizi sikeyim.
 • 5
  kaygusuzyazar 12 ay önce
  ohoo ağaç olayımı kaldı . gezi olayı bir ağaç meselesi değildir sadece çıkışı ağaçtandır . antalyada belek bölgesinde oteller ve golf sahası yapilirken binlerce yıllık çamlar kesildi ses yoktu gezi sırasında bazı piçler antalyada gösteri yapıp meydanda ateş yakıp barikat kurdular . gençlerin galeyana getirilip provakatörlerle ortalık karıştırıldı .
  0
  yusufir 12 ay önce
  olayı mı kaldı derken köylüler hala bir şekilde korumaya çalışıyorlar orayı. 10 gündür hiçbir şekilde medyaya yansımadı.
  4
  kaygusuzyazar 12 ay önce
  demek istediğim medyada sürekli gösterilen ağac meseleleri hiç ağac meselesi olmadı . hep hükümet karşıtı gösterilerde ağaclar bahane edildi
 • 1
  sadurra 12 ay önce
  haklı isyan. bu ülke insanı ya prim yapmak için bir şeyleri savunuyor ya da fırsattan istifade sağa sola saldırmak için. samimi kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. ben gezi'yi hem ağaç meselesi hem de diktatörlük meselesi olarak haklı görüyorum fakat gezi'yi de ideolojik saplantıları için kullanan insanlar şu an bile mevcut.

  her şey ideolojik, her şey siyaset, her şey prim.
 • -8
  yepyeni 12 ay önce
  çomarların ağaçları savunduğunu görmek beni mutlu etti. bence chp iyi bir proje yapmış. akp lileri bile ağaçları savunduracak duruma getirmiş.

  (pi: anadolu çomarı)
  0
  haydaaaaa 12 ay önce
  herkese çomar yakıştırması yapan sözde halkçı biri varmış burada. sana uymayan herkese çomar de ondan sonra halk için özgürlük sloganları at. aferin canım aferin. devam böyle
  -1
  yepyeni 12 ay önce
  çomar çomardır. gerçekler acıdır.
  0
  yaabakmabana 12 ay önce
  bazen insanlar adına üzülmüyor değilim...
  0
  kullanici 12 ay önce
  ooo ekşideki ergen komünistler buralara gelmiş hoş gelmiş.
  0
  yusufir 12 ay önce
  tam olarak ne olduğu belli değil. arada bi ermeni hakları savunucusu olarakta çıkabiliyor karşımıza. ortaya karışık birşey yani.
  0
  yepyeni 12 ay önce
  ermeni hakları değil o çomarcık. insan hakları.
  0
  yusufir 12 ay önce
  teşekürler ermeni tohumu. sizin ırkıniza karşı ben ırkçıyim ve saygı duymuyorum. insan haklarını insanlara karşı kullanıyorum;)
 • 1
  kullanici 12 ay önce
  işin sadece ağaç olmadığını tek amacın devlete millete zarar vermek olduğunu hatırlatır. hani diyorlardi ya "mesele sadece ağaç değil hala anlamadın mı?" diye. heh işte o mesele. amaç genç komünistleri sol görüşlüleri bir araya getirip ortalığı karıştırmaktı nitekim de saf vatandaşlarımız sağolsun inandılar. bunun temelinde de yabancı devletler olduğunu hatırlatayım. ondan dolayı ne hikmetse buna ses çıkartmıyorlar.
  kullanici tarafından 12 ay önce düzenlenmiştir.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...