14

erdoğan ve bahçeli'nin oluşturduğu cumhur ittifakını desteklemek müslüman türk devletinin bekası açısından hepimize farzdır

artık çok rahatlıkla şunu söyleyebilirim; erdoğan ve bahçeli'nin oluşturduğu cumhur ittifakını desteklemek müslüman türk devletinin bekası açısından hepimize farzdır. cumhur ittifakını desteklemek dini ve milli bir vazifedir. müslüman türk devletinin çıkarları bunu gerektiriyor.

ilgili tweet

(pi: @hedap) yine iyisin. soran olursa farz falan dersin. yoksa bir vatandaş neden akpye oy versin ki ?
 • 0
  rtmsix 12 ay önce
  elbet o mahşer meydanında sizin terlediğiniz dakikaları göreceğim. allah belki bu dünya'da bizlere huzuru nasip etmeyecek fakat öbür dünya'da çırpınışlarınızı, insanlara yaptığınız bu ötekileştirmenin karşılığını alırken dökülen göz yaşlarınızı göreceğim. allah'ın meczubu sana kaldı farzı, sünneti söylemek. iyi ki cehennem var.
  0
  yepyeni 12 ay önce
  öbür dünyayı bilmem ama bunlar çok iyi yediler bro. bildiğimiz gibi değil. bok gibi para yediler. sabah din akşam 700 binlik saatler. amk 700.000. bu sadece gösterilen.
  0
  bthn_oztrk61 12 ay önce
  👍
  0
  ellerserbest 12 ay önce
  bi fetö gördüm sanki
 • 0
  bthn_oztrk61 12 ay önce
  kardeşm farz kelimesini çok farklı anlamışsn sen
 • 1
  hedap 12 ay önce
  ya seni çocukken atip atıp tutmadılar heralde
 • 0
  dekinq 12 ay önce
  görüs görüştür saygı duyulur da saçmalamak ayrı birsey
 • 0
  arjine 12 ay önce
  al işte bir küffar daha. ne yani desteklemeyenler günahkar mı?
 • 0
  ankaravukat 12 ay önce
  siyasetin dine bulaştırılmasına karşıyım. dini açıdan ya da siyasi kimlik açısından kim hangisini doğru bulursa onunla ilgili kararını hür ve özgür iradesiyle vermelidir.
 • 0
  gameofthrones 12 ay önce ~ 12 ay önce
  başkanlığa evet demeyenler cehenneme gidecek bu ittifakı desteklemeyenler farzı yok sayacak. offf offff yarabbi alıp başımızı nerelere gidek biz?

  gerçi burdaki farz sorumluluk manasındaymış. ne yani şimdi farzı yapmassak beka istemiyormuyuz şimdi biz? pööf valla savunmak istiyorum savunamıyorum :d
 • 0
  mali44 12 ay önce
  oy kullanırken hakka girmekten korkar olduk kullanmamakta bı tercih .