türk,kürt,laz,çerkez birdir bu ülke bölünemez

  3
  6nuraysecetin7 7.5.2018 11:29
  bu ulke hepberaber savasti kurtulus savasinda kurtde turkde sirt sirta sehit oldular cephede.ve bu bayragin anlamini arastir sehit kanindan olusan kirmizidir bircok hikayesi vardir eee benim ulkem icin kurtde turkde sehit oldu o kirmizida turkunde kurtunde kani var bu ulke hepimizin o bayrak hepimizin.toplumda ayristirma yapmayapmayke bizim asker bizim bayrak bizim kardeşiz biz kardeş!mumin muminin kardsidir o zmn ne diye hala toplumda bi ustun veya alcak gormeler var?turkde kurtde iyi anlasiyor.sadece arada bazi yavsaklar var turk irkindada kurt irkindada vatandaslik gorevini yapmamasina ragmen kurtlerr soven kurtledede türkiye bayragini ezerek cigneyerek kufreden .ulan köpek o seninde atanin kaniyla renk aldi! turkiyede vatandaslik gorevini yapan tum kurt turk laz cerkez kardeştir.kapima kurt bi bebegi biraksalar hic suphesiz evlatlik alir annelik yaparim.aynisini sende yapmazmisin?turkuye bayragini çiğneyen turkde kurtde benim kardesim olamaz onun turkiyede yeri yok atasina sovenle işim yok! ama sen turksun sen kurtsun vatani hizmetini yapip yerine getiriyor o bayragi en tepelere tasiyorsan sen kardesimsindir bu ulke hepimizin lan! ne diye hala birbirinize sovuyosunuz bura bizim topragimiz bizim! asla unutmayin ataturk bu ulkeye turk devleti deil turk cumhuriyeti dedi cunku bu ulkede tek turk irki yok.ve siz hala tum cehaletinizle batiya koz veriyosunuz amerikanin eline koz!turkiye bolunemez sebebi bu ulkede yasayan herkesin bir olmasi(kol icine bukulur) kendinize gelin itlere sakiz vermeyin kardeşiz lan biz kardeş!
 • 0
  oric 7.5.2018 11:31
  ülke bölünemez ama senin yazını bir iki paragrafa bölsek bir ihtimal okunabilir.
  -2
  6nuraysecetin7 7.5.2018 11:34
  😂😂👍 dert deil zaten o basligi gorup merak edip okuyqnlar boş insanlar degil.he okumwyan bosmu yok useniyordur ama boyle en azindan atlayip gereksiz yorum yapip kasan olmuyor:)
  -1
  gameover 7.5.2018 11:37
  ya güzelim önce bir türkçe yazmayı öğren de sonra insanlara boş falan de. yukarıdaki yazını bir türkçe hocasına versem intihar eder şerefsizim. yazını boş adam da okumaz, dolu adam da okumaz. bir de adama laf çaktığını zannediyor ya hey allahım.
 • 1
  alazif 7.5.2018 11:32
  çerkes bi kız sevdim türkiyedeki en güzel kızdı galiba burcuuuuuğğğ seni çoğ özlediiiim :(
 • 1
  6nuraysecetin7 7.5.2018 11:35
  duy sesini burcuuğğ🙆
 • -1
  6nuraysecetin7 7.5.2018 11:40
  oncelikle yorumuma cevap veren adama laf falan sokmadim zihniyetine hayran kaldim iki benle guzelim tarzi itici kelimelerle hitap etme uc farkindaysan harfler buyuk dahi yazilmiyor sen yazim seklime takilamazsin yazim onemlidir diye bi kural yok araya girip gereksiz kasmana zaten gerek yok begenmediysen ver eksini gec atlama