10
modlarla yokuş yukarı
modlar normalde size mesaj atarak sorardım bu sorumu ama bu sefer diğer yazarların da görmesini istiyorum.
neden sadece modların paylaşımları başa tutturuluyor? gerçekten çok ciddi bir konu bu. bir kaç tanesi başta olması gereken başlıklar ama aklıma gelmeyen diğerleri... başlık ismi olarak hatırlamıyorum ama kaç gündür bu böyle. açılan başlıklar güzel olabilir ama diğer yazarlar tarafından açılan kayda değer başlıkları da sıralayabilirim.
kısacası bu böyle olmaz. kim ilgileniyor bunlarla bilmiyorum ama duruma biraz daha geniş bir açıdan bakmasını isterim. yazdığımı dikkate alacağınızı düşünüyorum.
son olarak, futbol bölümü de tutturuluyor demeyin bana. o güncel ve bir çok kişi tarafından takip edilen bir konu diye bahsetmedim. bir tane daha, yonda'nın 10 dakika tutturulan eleştiri başlığını da söylemedim. bu dediklerim dışında tutturulan görmedim varsa buyurun aydınlatın beni.
 • 0
  sewo 11 ay önce
  son 4 gündür sadece moderatör arkadaşların başlıkları konuldu o da beğenilen ilgi gören başlıklar konuşup tartışma açılsın diye yapılmıştır.

  geri kalan zaman diliminde bak sen bile yorumunun sonunda futbol falan fistan demişsin evet kayda değer her başlığı koymaya çalışıyoruz. herkesi memnun etmek zor elimizden geldiğince istekleri karşılamaya çalışıyoruz ancak moderatörlere ayrıcalık diye düşünmüyoruz böyle bir düşünce olamaz.

  bak onu söylemedim bunu söylemedim diyorsun neden söylemiyorsun onlar konulan başlıklardı, fırsat verildikçe kaliteli başlıkları tartışma açıcak başlıkları üste oturtmaya devam edicez.
  0
  darkier 11 ay önce
  beğenilen, ilgi gören başlıklar zaten güncelde/vitrinde olacaktır. yanlış hatırlamıyorsam senin geleceğe not temalı başlığın da tutturuldu. o da beğenildi, güncelde/vitrinde kalabilirdi. tabii supermod'a hoş geldin jesti ise bilemem.

  ben "onu söylemedim bunu söylemedim" diye bir şey demedim. sadece yonda'nın ironi olsun diye başa tutturulan eleştiri başlığından bahsetmeme gerek olmadığı için sona dipnot düştüm.

  benim gibi düşünen yazarlar kesinlikle vardır. ben bu başlığı açarak modlara ayrıcalık var demiyorum. hatalı bir sistem yapılıyor ve bunun farkına varılmasını istiyorum.
  -1
  sewo 11 ay önce
  hem modlara ayrıcalık var demiyorum diyorsun ilk paragafta ise '' tabii süpermod'a hoş geldin jesti ise bilemem'' diyorsun bu ne yaman ilişki.
  rahat ol. bu platform diğerleri gibi kimin elinin kimin cebinde olduğu belli olmayan yerlerden değil puiv. şansa 2 tane denetleyici arkadaşın başlığı arka arkaya yukarı taşındı.
  0
  darkier 11 ay önce
  tatmin edici gelmiyor dedikleriniz. bilmem yazmışım işte. bilmem demek öyle bir şey var mı yok mu bilmiyorum demek.
  hala ayrıcalık var demiyorum. ///bakın modlar, durum böyle böyle yanlış olduğunu düşünüyorum. gözden geçirin yazısı bu.///
  ...6 tane artı gelmiş içeriğe. demek ki böyle düşünen bir ben değilim. sorumu sordum, düşüncemi ekledim sizler de gördünüz bitti.
  0
  sewo 11 ay önce
  tamam bunda bir sıkıntı yok söyledin bizde rahatsızlık varsa daha çok dikkat ederiz sadece olayı aydınlatmak için bir açıklama yaptım.
 • -1
  yepyeni 11 ay önce
  takılacak bir konu değil bence. iyi içerik açtığınızda -zamanlama da önemli- zaten değeri görüyorsunuz. başa tutturulandan daha çok yorum ve artı alınabiliyor.

  hiç dikkat etmedim ama modlar daha çok içerik açtığı için çoğunlukla onların ki denk geliyor olması normal bir durum.
  0
  darkier 11 ay önce
  aksine bu konuyu takmanız için açmıştım bu başlığı.
 • 1
  hellomyfriend 11 ay önce
  yepyeni moderator olmadan önce başlığı başa tutturulan içerik olmuştu
  0
  darkier 11 ay önce
  çok özür diliyorum. gözümden bir tanesi kaçmış.
 • 0
  ofsaytsizburak 11 ay önce
  benim bu konudaki şikayetim senden farklı. mortal'a da söyledim bunu. başa tutturma yetkisi sadece mortal'da var sanırım. bu yetki süper moderatörlere de verilmeli. emek verilmiş,tartışmaya açık başlıklar da başa tutturulmalı. 1 tane falan değil ama. 2-3 tane tutturmalı başa.
 • 0
  sadurra 11 ay önce
  moderatörüm ve daha hiç bir başlığım başa tutturulmadı. sadece ilgi çeken-çekebilecek olan, kaliteli başlıklar tutturuluyor. garip anlamlar çıkarmayın.
  0
  darkier 11 ay önce
  bende onu diyorum. tüh hiç modlar dışında "ilgi çeken-çekebilecek olan, kaliteli başlıklar" göremedik. garip anlamlar çıkartmıyorum.
 • 0
  keyiftuccari 11 ay önce
  mod degilim bir sürü basligim basa tutturuldu.
  0
  darkier 11 ay önce
  var mı senin gibi bir sürü başlığım tutturuldu diyen başka. senin gibi başa tutturulan istisnalar ile benim anlatmak istediğim bir değil. daha objektif bir bakış açısı olan birisi almalı bu görevi.
 • 5
  mortal 11 ay önce ~ 11 ay önce
  haklısın öyle denk gelmiş olabilir ama benim için veya (pi: @miracle) için modların yazarlardan hiçbir farkı yok. başa tutturmayı da genelde istek veya tavsiye sonucunda yapıyoruz. yani başa tutturuldu diye o günün en iyi içeriği manasına gelmiyor. uygulama çıktıktan sonra bu tip yönetimsel sorunlar bitecek.
  1
  darkier 11 ay önce
  açıkladığın ve noktayı koyduğun için gerçekten çok teşekkür ediyorum.
  0
  ofsaytsizburak 11 ay önce
  inşallah biter hocam inşallah
  0
  sewo 11 ay önce
  mantıklı.
  0
  yondaimehokagesama 11 ay önce
  oha yani mortal benim başlığımı okuyup mu tutturdun o gün?
 • 1
  yondaimehokagesama 11 ay önce
  haklısın günlük tazelenmeli vitrinde birsürü başlık var güzel


 • benim bölümüm

  Burası benim

  16 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  yondaimehokagesama

 • 1.burda demokrasi yoktur.

  2.benim kurallarım geçerlidir.

   2.1.ahlaksızlığa ve liselilere prim vermem

  3.sorun çıkarsa ilk 2  madde geçerlidir

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...