baskı beton

  1
  alpsungur 13.5.2019 21:06
  baskı beton veya desenli beton, dünya genelinde kullanılan bir yapı düzenleme uygulamasıdır. sunduğu avantajlı özellikleriyle uzun yıllar özelliğini kaybetmeden estetik görünümüyle sağlamlığını korumaktadır. baskı beton uygulaması kolay ve pratik olduğu için diğer beton işlemlerine göre daha çok tercih edilmektedir. sizlerde uzun süre dayanıklı, bakımı kolay yapılabilen ve çeşit olanağının fazla olduğu uygulama istiyorsanız zemin baskı beton tercih edebilirsiniz.
 • 0
  webtroloji 6.8.2019 03:08
  özel teknikler ve yöntemler ile uygulanan baskı beton kullanışlı olması, alternatiflerinin olması ve görselliği çok yüksek olması nedeni ile günümüzde daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. sistem olarak kalıp ve normal betondan oldukça farklı bir teknik ile uygulama olanağı bulan bu baskı beton sistemleri, özel işçilik ve teknik gerektirdiği için herkesin yapamadığı sistemlerdir. farklı alanlarda özellikle yer, bahçe, yol, duvar ya da bina dış cephelerinde kullanılırlar. çok fazla kullanım alanı bulmasının nedeni ise yıpranma, aşınma, renklerde solma gibi sorunların bu sistemleri yıpratma özelliğinin olmamasından kaynaklanır.

  her bakımdan özel ve etkili olan baskı beton geleneksel yöntemlerden çok daha farklı uygulanmakta ve özel bir görüntüyü sağlamaktadır. örme taş duvar, döşeme parke ve ahşap görünüme sahip olabilen bu modeller özel ve etkili bir sonucun alınmasını sağlar.