5

sjense'nin izinden gidecek adam kim!?

hepimizin bildiği gibi (pi: @sjense) ile röportaj serisi kendisi tarafından sonlandırıldı ancak kanaatimce bunun devam ettirilmesi lazım ben yapardım ancak çoğu insanın benim röportaj teklifimi bile kabul edeceğini düşünmüyorum-pek sevilen birisi olmadığım kanısına varalı bir hayli oldu- bunun için bence birisi ortaya çıkmalı ve (pi: @sjense)'nin yardımı ile o sıcak sohbeti bize tekrardan yaşatmalı?

yiğitler meydana!
 • 3
  alicoyum 2 ay önce
  bence devam ettirilmesine gerek yok. yapılacaksa da o yapmalı, o devam ettirmeli.
  0
  msaid08 2 ay önce
  bilmiyorum,ortaya çıkan sohbetler ve cevaplar gerçekten eğlenceliydi ve üstaddan yardım alarak devam ettirilebilir
  1
  sjense 2 ay önce
  güzel düşünceniz için teşekkür ederim. gerçekten. mutlu oldum. fakat sevgili (pi: @msaid08) in girişkenliği de boş geçilmemeli. güzel şeyler yapabilecek birisi. bu konu başlığı olur mu bilemem ama, böyle bir yazıyı görmek yine de mutlu etti beni. teşekkür ederim dostum.
  0
  msaid08 2 ay önce
  rica ederim
 • 4
  gaddarus 2 ay önce
  bazı şeyleri tadında bırakmak lazım
 • 4
  ghostrider 2 ay önce
  bilemedim şimdi. tadında mı kalsa? bence sen yeni bir format bulmalısın. yazar eleştirisi yapabilirsin mesela. bir gün (pi: @gaddarus)'u, diğer gün (pi: @sjense)'i konu alırsın. tabi bunu yapmadan önce yazardan da izin almak lazım.

  sana saygı duymayan yazarlar ile de sohbet etmek mecburiyetinde değilsin.
  0
  msaid08 2 ay önce
  olabilir aslında
 • 3
  bizanskurdu 2 ay önce
  bu ancak sjense'e yakışırdı o da yaptı zaten.
  1
  sjense 2 ay önce
  teşekkür ederim sevgili dostum, onure ettin beni.
 • 1
  sjense 2 ay önce
  nikola teslayı bilirsiniz, kendisi dünya çapında icatlar yapmış ve günümüz teknolojisinin temellerini yıllar yıllar önce atmış yeterli saygıyı ve sevgiyi görmemiş, bir çok icadı çalınmış, restore edilmiş ve halen icatlarının bir çoğu bilinmeyen "insanlık tarihinin" ve gelişiminin en önemli öncüsü. ben öncüydüm. basit bir şeydi. aklıma geldi yaptım. güzel düşünceleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim. ilk ben hayata geçirmiş olduğum için "sjense" kullanıcı adı ile pekişti ve insanların zihninde öyle kaldı. ve hemen hemen bir kaç kişi dışında yapılabilecek en baba yazarlar ile yaptığımı düşünüyorum ki en son mortala kadar ulaşabildik. aynı konuda aynı formatta, daha ne kadar ileri gidilebilir? bilmiyorum. ben öyle söyledim, evet yapmak isteyen varsa devam ettirsin dedim fakat ne kadar özgün ve insanları daha çok ne kadar heyecanlandıracak şeyler yapılabilir, düşündüm de soruları değiştirmekten ve yapılmamış üç beş yazar ile yapmaktan başka pek bir şey yok gibi. bir faydası olacağını zannetmem. fakat halen söylüyorum yapmak isteyen varsa, buyursun. fakat ben puivde yanlış anlamayın fakat o kadar girişkenn yazar göremiyorum. var, onlarda pasifler aktif değiller. bu yüzden yeni formatlar aranması hem puiv yazarları için hemde insanlar için daha faydalı olabilir diye düşünüyorum.
 • 1
  ciddiyetsiz 2 ay önce
  sen yaparsın aslansın.
  0
  msaid08 2 ay önce
  :)
 • puiv içi

  puiv içerisindeki konular

  115 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  ismail5412
  www

 • bu bölüm #puiv bölümünün alt bölümüdür.
  • puiv üyelerine hakaret ve küfür yasaktır.
  • +18 paylaşımlar yasaktır.
  • puiv'deki başlıklar, bölümler ve üyeler dışındaki konular yasaktır.