hayat_bizi_sikiyor.avi

  7
  siwoli 4.5.2018 22:31
  yapılanmalar, hükumetler, devletler, bütün oluşumlar insan sikmeye programlı beyler çünkü dünyanın kanunu size sunduğu bu aq. bir işletme açarken bile müşteri sikip para kazanma amaçlanıyor ne olursa olsun hep başkasından faydalanma amacıyla açılıyor, yapılıyor, yasatiliyor.

  çünkü bazı dış güçlerin içindeki bencillik ve başka sebeplere dayalı olarak asırlar boyu planlayıp yavaş yavaş uyguladığı plan sayesinde günümüz dünyası bu hale geldi.

  çok uzağa bakma ya kendi hayatına bak izin gününde, boş gününde ülkenin zengini, fakiri toplamda %80i avmlerde 1 ay boyunca got siktirerek kazandığı parayı harcamakla meşgul he harcasin beni bağlamaz kimseyi bağlamaz ama muhabbet yok aq muhabbet.

  insanlar birbirlerine tahammül edemiyor konusamiyorlar birbirleri ile en basitinden iyi bir arkadaşını al git bir sahile en fazla oturabilecegin 1 saat fazlası olamaz çünkü konuşacak bir şeyin yok vasıfsiz evladım gel sen söyle gel senin bi aq ben. şimdi reddet bunu hadi ama bal gibi de biliyorsun böyle olduğunu istediğin kadar inkar et. inkar et ama sonra da siktir git hayatımdan çık ve git amina kodumun alagavati seni.
 • 1
  illedeo 4.5.2018 22:37
  haklısın.jpeg
 • -1
  motun1 4.5.2018 23:34
  adamsın amk çok güzel özetlemişsin oruspu ç. çoklar bitmez biter mi amk oç ları pijler
 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..