yepyeni adli darbe destekçisi, fuat avninin yazacağı yazınin aynısını nasıl fikir edinipte yazmış olabilir sizce? bu provokatörun ve fetocunun bilgilerinin acilen emniyete servis edilmesi gerek.
 • -1
  yusufir 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  0
  hellomyfriend 1 yıl önce
  iyide puro burada bunu okuduktan sonrada yazmış olabilir. tıpatıp aynısıda değil bir çok kişi aynı düşünceye sahip olabilir. oraya 17 temmuz diyor o gönderide 17 temmuzda yazılmış ama ne zaman yazıldığı belli değil şuan saat 01.58 1 saat 59 dakika öncesinde yazılan her şey 1 gün önce olarak geçiyor.
  0
  yusufir 1 yıl önce
  fuat avninin yazıları bu adamın yazısından önce vardı. ayrıca sonra yazmış olsa daha kötü. fuat avninin ağzıyla millete korkun diye başlık açmak bozgunculuk
 • 0
  bircocukabisi 1 yıl önce
  yohamına koyim olum çıldırdınızmı lan siz
  0
  yusufir 1 yıl önce
  yani korkun diye başlık açarak milleti rehavete sürüklemek normalde benim yaptığımmi çılgınlık. bu adam normal biri değil. bakın söylüyorum ileride dedi dersiniz.
  0
  bircocukabisi 1 yıl önce
  az insan olun lan karşındakide senin gibi gençliğinin baharında, belki askerliğini yapmış belki 2-3 senesi kalmış bir genç. insanları fişlemek, insan hayatını bitirmek bu kadar kolaymı lan sizin için? ki çocuk hiç birşey yapmamışken. sadece uyarıyorken. kendinize dikkat edin diyorken. demekki güvenmiyor uzuna. kendi güvenliğini uzunda görmüyor, ne var lan bunda? nasıl ki kılıçdaroğlu başa gelse sen kendini güvende hissetmeyeceksin, bu adamda kendini öyle güvende hissetmiyor. ne var lan bunda ne var lan
  0
  yusufir 1 yıl önce
  kılıçdaroğlu başa gelirse, onun makamına saygı duymak adına yapmam gerekenneyse yaparım. o oraya bizim oyumuzla gelecekse, bizden gelecek saygıyı da hak etmiş demektir. birilerini baştan indirmek isteyen darbecilerden korkmak yerine, iktidardan korkan suça bulaşmış olduğu için korkuyordur. suça bulaşmamjs bir insanin korkması sana da biraz saçma gelmiyor mi cidden? ve suça bulaşmışir insanın suçsuz biri gibi kaçması?
  0
  bircocukabisi 1 yıl önce
  hayır hiçde garip gelmiyor çünkü bu ülkede dün, bak dün, sadece bir saatte 3000 tane hakim ve savcı gözaltına alındı. aynı anda. bu ülkenin hakimi ve savcısı bile güvende değilken, her an içeri alınabilecekken ben niye korkmayayım lan, ben kimim amk beni niye almasınlar, hakimi içeri atan benim götümden kan alır kan
  0
  yusufir 1 yıl önce
  bu gidişle alırlar. oyunu kılıçdaroğlu na vereceksin cekileceksin. bak 13 yıldan fazladır fazlasını deneyenler basaramiyorlar. muharrem ince gibi bir chp ye de koysalar mhp ye de koysalar oy veririm mesela ben. ama tek partim varo da mhp. şimdimhp başa gelmiyor diye napayim? nereyi.yakip yikayim? hangi darbeyi destekleyeyim? bunlar mantık dışı düşünceler.
  suç işlemeyen birinin korkması ve millete korkun diye başlık açmasinda bir mantık aramayi.
  aynı şekilde yepyeni adli yazarda yeterince suça bulaşmıştir ve korkması gayet doğaldır.
  0
  bircocukabisi 1 yıl önce
  hakimmi kesildin lan başımıza milletin suça bulaşıp bulaşmadığına karar veriyorsun? türkiye cumhuriyetinde kimse fikirlerini söyledi diye başkalarından korkamaz. anasayal bir suç işlediyse bunun yargı makamıda sen değilsin, insanları tehditte edemezsin. açarsın internet suçlarını, bildirini yaparsın oturursun kenara. şov yapma yeri değil burası. anlaşılan biri sizi fena pohpohlamış, bi güven gelmiş size. şuan evimin önündeki caddeden geçen ve içinde yüksek seste mehter marşı çalan insanları kim gaza getirdiyse sizide aynıları gaza getirmiş. çok gaza gelmeyin derim ben size.
  0
  yusufir 1 yıl önce
  ben söylemiyorum. internette darbeye destek verenleri haber verin diye ilan etmiş emniyet. bu da bizim için görevdir. kimseyide tehdit etmedim. bana küfür edenleri bile tehdit etmedim. edebilirdm ama etmedim. sadece aynı şekilde karşılık verdim.sonuçta edenlerde bir süre sonra insanlığa geri döndükleri için normal konuşabiliyoruz.
  -1
  bircocukabisi 1 yıl önce
  bak darbe ayrı bir mevzu, hükümet düşmanlığı ayrı bir konu. adam orda darbe savunuculuğu yapmıyor. bunun bir oyun olduğunu düşünüyor ki bu onun en doğal ama en doğal hakkı.

  devlet hükümet demek değildir. bu ülke daha geçen sene 6 ay hükümetsiz kaldı, e o zaman biz devletsizmiydik 6 ay boyunca?

  ha aynı mesele işte, hükümetin beğenmediğin yanları olur, yanlış politikaları olur ve ben bunları en ağır dille bile eleştirebilirim. hakaret etmeden, küfür etmeden. mizahı da alet ederim, müziğide. sanatıda alet ederim sporuda. istediğim gibi eleştirimi yaparım kimsede gık diyemez anayasaya göre.

  tabi siz anayasadan daha iyi biliyosunuz heralde millete bu kadar asıp tuttuğunuza göre. hayır.. siz anayasadan iyi bilmiyosunuz, siz hakimlerden savcılardan avukatlardanda iyi bilmiyorsunuz. siz sadece gaza gelmişsiniz ve nereye saldıracağınızı şaşırmışsınız. en basit bir cümleyi bile yani darbenin aslında bir oyun olabileceğini söylemeyi bile darbeyi savunmak olarak anlıyorsunuz. çünkü gözleriniz kapalı. gözlerinizide kapatmışlar sizin, aynı beyinlerinizi kapattıkları gibi.
  0
  yusufir 1 yıl önce
  ne yapalım peki? ilk gördüğümüzanda oo halk askeri katlediyor diye yaygarami yapalim?
  korkun ulan bu iktidar sizi s*kecek başkan olmak için alayinizi kursuna dizecek mi diyelim yâda?
  veya mecliste ki btun partiler demokrasi adına birleşmisken, biz hala bu akp oyunu saldırın iktidara, askeri destekleyin akp düşsun mu diyelim?
  ya kardeşimin bütün meclis birleşti yapmayın allah injzk severseniz ya.
  halasu durumda bu oyun senaryo diyip, halkın arasına nifak sokmak, vatan hainliği değilde nedir?
  azcik.mete yarar dinleyin.
  halis demir astsubay resmen tek başına darbeyi engellemiş.
  bir astsubayın kendinifeda etmesi ile ülke belki de 10 geriye gitmemekten. kurtulmuş,
  hala çıkıp fosik devletbizi katledecek,
  korkun
  kaçın öldük bitti diye milleti bu durumdabile ikiyemi bölelim?
  şehit 47poh u hiç görmeyen gözler kimde? siz mi körsünnuz ? yoksa biz mi?
  şehitolan polislerde akpyi koruyordu, korumasalardi, diceksin değilmi?
  diceksin. çünkü sizin şehit anlayışınız islamdan gelmiyor.
 • 0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  olum sizin kafalar iyimi yakın yazılar var diye adami fuat avni ilan ettiler ki olsa ne olur ?
  0
  yusufir 1 yıl önce
  fikirler aynı. bunu görüpte itiraz edecek kimse yok. uç beş harf değişik diye bakmayın. yazılar okuyunca herkes aynı şeyleri anlıyor.
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  iyide aynı seyi düşünrn birsürü kişi var . bu adam fuat avni olsa n değişir
  0
  yusufir 1 yıl önce
  fuat avni bir kişi değil. bir çok kişi tarafından kullanılan bir hesap. aynı şekilde burda veya facebookta veya diğer sözlüklerde, darbeye hak verecek pek çok yazı yayınlanıyor. bu da o hesaplardan biri.
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  adam erdoğanı kötülemekten başka iş yapmıyor fazla büyütülecek bir olay değil
  0
  yusufir 1 yıl önce
  korkun diyerek öyle mi? askerin boğazını kestiler diyerek? askeri ambulansa taşıyan adamları işidci diye lanse ederek? valla hakljsjn kardeş. gözlüklerin hayrolsun.
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  haberi adam ortaya atmış sanki . medyada duyunca buraya aktarmış . burda görmeden 10 yerde gördüm haberi .
  0
  yusufir 1 yıl önce
  haberi yayan ilk kaynaktan itibaren davalar açılmış. inşallah buraya kadar da inecektir. göreceğiz bekliyoruz umutla.
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  sadece ilk kaynağa dava var fazla umutlanma istersen
  0
  yusufir 1 yıl önce
  biz gerekli bildirimlerimizi yaptık. gerisini bilemeyiz. umudumuzu da yitirmeyecegiz. olur veya olmaz sıkıntı da yok yani ben birşey kaybetmeyecegim sadece görevimi yaptımbir vatandaş olarak.
  1
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  sadece senin fikrine karşı olduğu için bu kadar yüklenmen ne kadar doğru ve bunu vatan görevi gibi gösterip karşıyı vatan haini ilan etmek . muhafazakarlar haricide ülkesini sevebiliyor sadece iktidarı sevmiyorlar
  0
  yusufir 1 yıl önce
  ben hiç yüklenmedim. sadece cevap verdim hiçbir başlığınada yazı ve o
  yorum yapmadım.yine yapmam. ama darbeye destek vermek ayrı bir dava. iktidari sevmiyorlar derken, bugün darbe yapmak isteyenlerde akp den kurtulmak amacıyla yapti bu darbeyi. aynı ortak paydada birleşiyorlar netice olarak.
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  akp nin yaninda chp ve mhpde darbeye karsı çıktı . yanlış hareketleride paylaşmışlar hemen milleti vatan haini ilan etmeyin
  -1
  yusufir 1 yıl önce
  evet karşı çıktılar. ama devrimci köpekler ve darbeci zihniyet (pi: @yepyeni) gibi yazarlar buna rağmen darbeyi destekledi. her neyse vatan haini çıkar çıkmaz. onun kararını verecek makamlarda bellidir.
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  sen vermişsin kararı makamlara ihtiyaç varmı daha ? darağacını hazırlasınlar hemen
  0
  yusufir 1 yıl önce
  onların savundukları darbeciler, ilk fırsatta 47pohu şehit etti. hem de f 16 ile . inşallah dar ağacına çıkarlar en büyük dileğim budur. kendi ülkesinin silahıyla kendı ülkesini vuran darbecileri destekleyenler için idam orantılıbir ceza olacaktır.
 • 0
  yaabakmabana 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  kafalar bidıfıl.
  edit: bu ne


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...