2
h.a.a.r.p ? doğa olaylarını kontrol edebilir mi? -alıntı- !
saat gecenin üçüydü ve insanlar can havliyle kendilerini evlerinden dışarı atarken sanki bir kıyameti yaşıyor gibiydiler. belki de insanların çoğu, ölümün kendilerine ne denli yakın olabileceğini ilk defa bu denli yakından gördüler.

enkazdan kurtarılan bir bayan ali kırca’nın yönettiği siyaset meydanı’nda şunları söylüyordu: “o gece ne olduğunu bilmiyorum ama bildiğim bir şey var ki bu depremden farklı bir şeydi.”

iddialara yenileri ekleniyordu. depremden hemen önce gölcük’ten avcılar’a kadar geniş bir alanda görülen “ateş topu” ile ilgili bilimsel bir açıklama yapılamıyordu. bazı bilim adamlarının görülen ateş topunun “deprem ışıması” olduğunu söylemelerine rağmen, neden diğer depremlerde de benzeri bir ışıma yaşanmadığı sorusunun cevabı net olarak verilemiyordu.

bu tarihin en büyük felaketiydi; hem de insan eliyle yaratılan…

deprem öncesi türkiye ziyaretinde bulunan israilli komutanın emri ile israilli yetkililer apar topar türkiye’yi terk etti.emir şöyleydi;

“lets pack! we’re moving out! call operation-q! right now! ımmedi-ıtely! stop uthinning! move, move, move!” (toplanın! kaçıyoruz- q planına geçiyoruz.•• şimdi.. hemen! hadi, hadi!!!)

q planı mı ?
israil bizim üzerimizde kaç tane plan yapmıştı da q planı birden belirmişti ?

h.a.a.r.p

alaska’da ki h.a.a.r.p tesisi
yıllar önce sırp asıllı amerikalı bilim adamı mucit nicola tesla tarafından geliştirilen bu “düşük frekanslı elektromanyetik ışınımla yüksek enerji nakli” tekniğini, hem ruslar hem de amerikalılar uzun zamandır bir silah olarak kullanmanın yolunu arıyorlardı. bu yöntemle çok uzaktan, hatta uzaydan geniş alanlarda tahribat yapabileceklerdi.

ancak pentagon yıllardır çok güçlü bir silah geliştirmek amacıyla üzerinde çalıştığı bu projeyi, bir yandan da barışçı “deprem indirgeme” sistemine uygulamak suretiyle tepkileri azaltmayı ve fonlama devamlılığını sağlamayı amaçlıyordu. bu nedenle proje önce avustralya’nın çıplak ve seyrek nüfuslu kırsal bölgelerinde denendi ve geliştirildi. daha sonra bunun deprem bölgelerinde denenmesine geldi sıra. değişik zamanlarda kafkaslar’da, okyanus tabanında ve güney amerika’da-ki ant dağlarında tektonik uyarılar verilmek suretiyle endüktif deprem yaratma konusunda büyük adımlar atıldı.

bu arada türkiye, japonya ve benzeri deprem bölgelerinde de sismik ağ şebekeleri kurularak bu bölgelerin tektonik verileri saniyesi saniyesine devasa bilgisayarların kayıtlarına gönderilmeye başlandı.

şimdi ” h.a.a.r.p ” adlı proje’den kısaca bilgi veriyorum.bu sistem uzayın iyosfer katına 3.5 milyar gw·h (gigawatt) enerji yollayabilen tek santraldir.bu bir enerji santrali değil tamamen bir silahtır aslında.dünya’nın hiç bir bölgesinde 1.7 gw·h enerji üretebilen başka bir tesis yoktur.en büyüğü 30.000 kw·h enerji üretebilmektedir.bir atom bombasını açığa çıkarttığı enerji 1.163.000 kw·h’tır.uzay boşluğuna verilen enerjini büyüklüğünü siz düşünün.şimdi 17 ağustos 1999 depreminde bu santral’den iyosfer’e verilen enerji hareketlerini görelim.

14 ağustos 1999 günü santral’de hareketlilik gün gösteriyor.

4.bp.blogspot.com/...udd9wa4r8/s1600/1.p

15 ağustos 1999 günü iyosfere gönderilen enerji burda daha yoğun ve sürekli artmakta.

1.bp.blogspot.com/...h9rbvfzfe/s1600/2.p

16 ağustos 1999 saat 08:00 – 20:00 arasında olan zamanda açığa çıkan enerji inanılmaz ama bir gariplik var ki saat 20:00’dan sonra veriler tamamen silinmiş.

4.bp.blogspot.com/...wac6t69lı/s1600/3.p

ve deprem günü 17 ağustos hiç bir veri bulunamıyor.

bu işte bir gariplik olmalı !

4.bp.blogspot.com/...zvawcr7gw/s1600/4.j

deprem’den 1 gün sonrası…16 ağustos saat 20:00’dan başlayan veri silinmesi 18 ağustos 15:00’a kadar sürüyor ve 17 ağustos tamamen silindiğinden hiç bir veriye ulaşılamıyordu.

3.bp.blogspot.com/...bknflvzwq/s1600/5.p

şimdi de iyosfer verilerine bakalım.

1.bp.blogspot.com/...gm8ervvug/s1600/6.j

abd’nin asıl hedefi, kuzey anadolu fay hattındaki deneyden elde edeceği tecrübe ve bulguları, san andreas fay hattına uygulamaktı. gerekli makine ve donanım gizlice denizaltılarla gölcük üssüne getirilerek oradaki, yeraltı-denizaltı korunaklarına kuruldu.

israilliler, amerikalılar’la gece şartlarında elektro-sismik haberleşme tatbikatı yapacaklardı. deney başarılı olacağından sonunda kimse normal dışı bir şeyin olduğunu fark etmeyecekti. bu amaçla gece şahini tatbikatı’nın (operation night hautk) saat 03:00’te başlaması planlandı.proje’nin amacı fay hattındaki olası bir depremi engellemek ve fay hattındaki enerjiyi boşaltmaktı.

ama o gece sabaha karşı bir şeyler yanlış gitti. ve beklenen gerçekleşmedi. her şey bir anda olup bitmişti. doğa kendini yönetmeye kalkanlardan bir kez daha intikam almıştı. 45 saniye süren deprem, beklenenin 10,000 kat üstünde bir güçle gelmişti.

kıyamet teknolojisi doğuyor

depremin ardına bir balıkçının şu demeci dikkat çekici.
’’ tam deprem olurken göğe bir ateş topu yükseldi, gökyüzü aydınlandı, yıldızları tutacak gibi oldum. ‘’
deprem öncesi hiç bir zaman ışık açığa çıkmaz, çıkamaz bu bilimsel bir olgudur.

prof. dick williams’ın şu sözleri de dikkate değerdir:

“görüş netliği çevresel yararın boyutlarının biçilmesi için oldukça baştan savma bir kriterdir… bugüne dek eşi görülmemiş miktardaki enerji, yine benzeri görülmemiş bir reaksiyon üretebilir, (iyonosferik) deney yapmak oldukça dikkat isteyen, hassas birşeydir. belli bir yerde sınırlandırılmış olay, dünyaya oldukça hızlı bir şekilde yayılabilir.”

abd savunma bakanı genel sekreteri william cohen, 28 nisan 1997 tarihinde, georgia üniversitesi’nde “terörizm, kitle imha silahları, kitlesel imha ve abd stratejisi” üzerine konferansta aşağıdaki sözü söylemiştir;

“bazılarının; elektromanyetik dalgalar yolu ile iklimleri değiştirme, depremler yaratabilme , volkanları harekete geçirebilme yeteneğine sahip silahlar geliştirdiğini biliyoruz…’’

isterseniz proje’nin deneylerini bir deprem ile daha görelim.

9 mart 7.2’lik öncü japonya depremi ve 9.0 şiddetin de gerçekleşen ana deprem.

6 mart 2011 ( 3 gün önce )

4.bp.blogspot.com/...zrhof7sqk/s1600/7.p

7 mart 2011 ( 2 gün önce )

3.bp.blogspot.com/...pzwobs-ıa/s1600/8.p

8 mart 2011 ( 1 gün önce )

1.bp.blogspot.com/...awwzs8by8/s1600/9.p

9 mart 2011 ( öncü deprem günü )

4.bp.blogspot.com/...ır4xpgtm/s1600/10.p

10 mart 2011 ( iki deprem arası )

2.bp.blogspot.com/...zxtmıfvu/s1600/11.p

9.0’lık felaketin gerçekleştiği gün

3.bp.blogspot.com/...z8emymku/s1600/12.p
 • 0
  huseyinargun 1 yıl önce
  aaabi bu ne ya küçük şeyleri dusunelım bız insanlar,devletler neler yapıyo


 • ilginç şeyler

  İlginizi çeken bilgileri bizimle paylaşın.

  5 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  aefegur

  sosyal_ejderya
 • #reklam yasak.

  #kufur serbest ama civitmayın.

  #konu dışı yasak.

  #+18 olan konuları paylaşırken +18 secenegini secin.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...