atatürk'e ingiliz uşağı diyenler

  8
  bizanskurdu 27.4.2019 23:38
  açsınlar anafartalar ve conkbayırı zaferlerini okusunlar. atatürk'ün henüz yarbayken görevinin çok üstünde inisiyatif alıp ingilizlerin en seçkin birliğini nasıl domalttığını görsünler.

  bu sebeptendir ki atatürk düşmanlarının çoğu ingiliz ve yunan aşığıdır. tıpkı keşke yunan kazansaydı diyen ingiliz dölü kadir mısıroğlu gibi.
 • 2
  hedap 28.4.2019 00:05 ~ 00:08
  sadece ingiliz uşağı mi?
  şu yobaz hala tutuklanmadan ve serbest bir şekilde yaşayabiliyor bu ülkede.
  bu arkadaşlar said nursi'nin elebaşı olduğu nurcu tarikatından. ağzından çıkan salyalara karşı ekranınızı temizlemek için mendilinizi hazır tutun.
  wikileaks belgelerinde de ortaya çıkan israil'in 70 islam tarikatıni besliyoruz açıklamaları cumhuriyet kurulurken dahi sakallı sarıklı diye toplumun kanaat önderleri olarak bilinen şeyhlerin, kurtuluş savaşı sırasında içeriden millî mücadele karşı çıkan ve bizi içimizden vuran ilk insanlar olması arasında bağlantı kuramayan insan, bugün israil'in beslediği tarikatlarde maalesef beyni yıkanmış insandır.
  ve aslında atatürk'ün değil, kurtuluş savaşı sırasında ingilizler tarafından yetiştirilen kişilerin aslında o günün şeyhleri olduğu gerçeğini gün gibi ortaya çıkarmaktadır.

  ve son olarak cumhuriyet tarihinden 100 yıl öncesine ve 100 yil sonrasına bakarak, atatürk'ün verdiği savaşın aslında bu cahilliği bitirme savaşı olduğunu anlamayan ve hala sapkın bir şekilde atatürk'e ve cumhuriyete iftiralar atarak, koca bir milletin yeniden dirilmesine ve özüne dönmesine vesile olmuş bir insanin!!! insan evladının yaptığı onca çabayı, hala ingiliz uşağı olmasına bağlayan cahiller hiç tartışmaya mahal vermeyecek derecede kesindir ki, ingiliz uşağı yaftasini atarlarken aslında kendileri bu uşaklığı yapıyorlar.
  çoğu cahilliğinden yapıyor diye düşünerek kendimizi avutmaya çalışalım. eğer ki bilinçli bir şekilde yapanlar varsa ki varlar neyse ki çoğunlukta değiller diye avutalim kendimizi.
  inşallah yeni nesil okudukça ve gözlerini açtıkca bu tür sapkınlarin sonlarını getirmeyi başaracaktır.
 • 1
  turbo 28.4.2019 11:48
  gün gelir, hapsi boylarlar. atatürk'ün ilkelerinin ileride, koşulsuz bir şekilde işleneceğini düşünüyorum. türkiye sadece bir geçiş döneminde.