bahçeli’den saldırıyı destekleyici açıklama

  11
  systemfailed 21.4.2019 20:48
  saldırıdan önce çıkıpda abuk subuk konuşan milleti gaza getiren zaat kendisi zaten herkes seçimleri geride bırakırken bir tek bırakmayan kendisi ekrem imamoglu için ben bu adamı belediye başkanı olarak kabul etmiyorum diyen kendisi artık günden güne üzerine tüm nefretleri çeken şahıs gene saçma sapan bir konuşma yaptı

  mhp genel başkanı devlet bahçeli, antalya dönüşü gazetecilerin sorularını yanıtladı. bahçeli, chp lideri kemal kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıya ilişkin skandal ifadeler kullandı.
  bahçeli, “bir siyasi partinin lideri nereye nasıl gideceğine kendisi araştırmalı, danışmanlarına sormalı, parti yöneticileriyle görüş alışverişinde bulunulmalı. ve ondan sonra da eğer gitmeyi çok uygun bir zemin olarak görüyorsa her türlü ihtimalin de tedbirini alarak gitmesi lazımdır. şimdi çubuk akkuzulu mahallesi’nde en son mahalli idareler seçimlerinde cumhur ittifakı 1260 oy almış, yüzde 73.30 oranında. chp artı ip ittifakı 169 oy yüzde 9, 83” ifadelerini kullandı.
 • 3
  nusret 21.4.2019 23:30
  sözü geçen kaset artık bana gerçek gibi gelmeye başladı. başka bir açıklaması yok.
  1
  sewo 22.4.2019 03:36
  bir haftadır benimde aklıma yatan gerçek.
  koltuk sevdası olsa derdi makam mevki olsaydı. iktidar çoğunluğu sağlanamamıştı. koalisyon kurabilirdi. chp başbakanlık talep etti, reddetti. bir adam başbakanlığı yürütmeyi reddedip neden muhalefette kalmak istesin ve inanılmaz şekilde kendi ideolojisine ters düşücü hamleler yapıp böyle saçma sözler söyler.
  inanmak hiç istemesem de galiba kaset olayı gerçek.
 • -2
  kopmaca 22.4.2019 22:14
  pkk ile yan yana gezen adam ypg ye terör örgütü değildir diyen adam bence şehit cenazesine gitmesin haksız mıyım?
  https://www.kopmaca.co/