anadolu jet iş bankası kartınıza anında %30 indirim veriyor

  2
  olucu 11.8.2016 01:34
  · kampanya referans numarasını 1 - 31 ağustos 2016 tarihleri arasında internet şubesi ana sayfasında yer alan kampanya teklif görselinin altındaki “istiyorum” butonuna basarak alabilirsiniz.

  · referans numaranızı kullanarak www.anadolujet.com ‘dan maximum kart veya maximiles ile alacağınız uçak biletlerinizde vergi ve harçlar hariç bilet ücreti üzerinden anında %30 indirim kazanabilirsiniz.
  · kampanya 1-31 ağustos 2016 tarihleri arasında alınacak biletlerde ve 1 ekim-30 kasım 2016 tarihleri arasında anadolujet tarafından gerçekleştirilecek uçuşlarda geçerlidir.

  · www.anadolujet.com dışında diğer satış kanallarında yapılan uçak bileti alımları kampanyaya dahil değildir.

  · kampanya referans numaranızı, www.anadolujet.com’da biletleme işleminde ödeme alanında ‘’iş bankası kampanyası‘’nı seçtikten sonra “kampanya kuponu” alanına yazıp “onayla” butonuna basarak kullanabilirsiniz.
  · referans numaranız tek kullanımlık olup 31 ağustos 2016 tarihine kadar geçerlidir.

  · kampanya kodları başka bir kampanya ile birleştirilemez.
  · kampanyaya ortak (codeshare) uçuşlar ve kıbrıs uçuşları dâhil değildir.

  · kampanya 1 ekim – 30 kasım 2016 tarihlerindeki yurtiçi gidiş–dönüş veya tek yön alınacak biletlerde geçerlidir. biletler iptal, iade ve değişikliğe kapalıdır.
  · anadolujet ve iş bankası kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı dilediği zaman ayrıca fiili bir bildirimde bulunmaksızın sona erdirme hakkını saklı tutar.