1
haarp silahı
haarp; amerika birleşik devletleri silahlı kuvvetleri, deniz kuvvetleri ve alaska üniversitesi tarafından ortak yürütülen, iyonosferin özelliklerini ve davranışlarını araştırmak üzere alaska’da 1997 yılında devreye giren ve halen sürmekte olan bir çalışma.
bu silahla neler mi yapilir ?
iklimleri değiştirebilir, kutupları eritebilir veya yerinden oynatabilir, ozon tabakası ile oynayabilir, deprem yaratabilir, okyanus dalgalarını kontrol edebilir, dünyanın enerji alanları ile oynayarak, insan beynini kontrol altına alabilir, radyasyon yaymayan termonükleer patlama oluşturabilirsiniz.
bunlar sadece bir kısmı.
gelecegin yıkım silahı
 • 1
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  bir komplo teorisi daha . patronumunda bu olaylara inanmasına şaşıyorum sadece internette yazılanları okuyarak bunlara inanıyorlar. kardeş siz bu projede görevmi aldınız yoksa bu projenin çalışmasınamı tanık oldunuz . bu teorileri bırakıp gerçeğe dönün artık. patronum olsa derdiki sen bunları göremiyorsun çünkü altyapın yok . ulan sizde o kadar birikim var zaten o zaman bu silahla alakalı hangi girişimde bulundunuz
  0
  advertiser 1 yıl önce
  sadece bilgilendirme amacli yazdim. gercek mi degil mi bilemem. ama su teknolojik devirde her sey olabilir bro ;)
  1
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  olabilir fakat bu kadarda uçmayın hayır internette buna benzer çok fazla yazı var fakat destekleyecek hiçbirşey yok adamlar tsunamiyi filan buna bağlamış kafayı yedim :)
  1
  advertiser 1 yıl önce
  haklisin bro :).
  1
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  çok şükür mantıklı birisi :)
 • 0
  gaddarus 1 yıl önce
  yav he he..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...