11

buraya bir kaç küfür bırakıyorum +18

binamızın arka tarafında ufak bahçe demeye bin şahit ister bir aralık var. arkadaki binalar da oraya bakıyor. resmen sokak aralığı. ama şu amınakodumun yerine insanlar neden çöp atar? hadi attın ulan orospu evladı bebek bezi niye atıyorsun. tam bunlara sinirlenmekteyken veledin biri girip oraya işemez mi? çocuğa bağırdım çağırdım korka korka işini bitirip topukladı. aldım elime fırça, çöp poşeti eldiven indim süpürmeye başladım. ulan kadın baya alışkanlık haline getirmiş 15 20 tane bebek bezi, efendim bebeğin götünü sildiği ıslak mendil, bebeğin biberonu... en son yığılı tahtaların altından bebeğin kendisi çıkacak diye ellemedim orayı. nah böyle boyum kadar çöp poşetiyle 4 poşet çöp çıktı. bir sürü bok, ölmüş kuş parçaları. bir daha bez göreyim o kadının ağzına ağzına sokacam o bokları. sosyal hizmetleri arayıp alın bu çocuğu bundan it kopuk olur bu diycem. ağzına sıçtığımın karısı.

sonra iş bitti eve geldim bi sigara yaktım sakinleşmeye çalışıyorum. öğrenciler bilir market tanıtım aktivitelerine eleman ayarlayan ajanslar var. biçen markette fuse tea tanıtımı. lan sikik biçen market işte. kodumunun ajansı aha adını veriyorum trio pazarlama çözümleri, başörtülü çalışan kabul etmiyor. marka veya market istemiyormuş, onların yapabileceği bir şey yokmuş. parayı veren markaymış karar onlarınmış. ne yapsınlarmış. ulan sikik. marka parayı veriyor diye götünü de vericen mi? orospu çocuklarıyla çalışmak zorunda mısın? senin vicdanını sikeyim piç. ben de aynı bokum diyemiyor, marka böyle market şöyle. inşallah o boklarını aşağıya atan kadın gelir de rezalet çıkar standında. sikerim böyle işi. tamek de almıyorum fuse tea de almıyorum ananızın amını satın göt fareleri.
 • 0
  shewolf 10 ay önce
  çingeneler
  0
  kamesrep 10 ay önce
  oh bi rahatladım.
  1
  lothlorıenkıng 10 ay önce
  çay söyleyeyim birde cığara yak iyi olur. ben cığara içmiyorum ama sen yak. eşlik ederim. tamamen haklısın.
 • 0
  banabubade 10 ay önce
  reiz otur hele şöyle sakin ol yaw
 • 0
  lightofgod 10 ay önce
  kardeş ben rahatladım glödlföflfl
 • 0
  champ 10 ay önce
  tamam sakinsin
 • 0
  kahvelipuding 10 ay önce
  bizim şehirdede pencereden arsaya fırlatan bi abla vardı. namı şehirde yayıldı. ama utanmadı taşınana kadar devam. bu kadar olmaz. çöplük üretmemiz yetmiyor gibi heryeri çöplüğe çevirmemiz.. lanet insanlar.
  0
  kamesrep 10 ay önce
  camından düşen pantolunu yastığı topladım adamlar inip almaya tenezzül etmemiş kendini imha etmesini beklemişler.
  0
  kahvelipuding 10 ay önce
  işte etten kemikten diye insan diyoruz böylelerine.
dün dün
 • hayatan bıkanlar için

  arkadaşlar ben öğüt vermeyi hiç sevmem ama birisi hayatan bıkarsa ben her türlü öğüt verim

  1 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  mehmetali1223444

 • bu bölüm # bölümünün alt bölümüdür.
 • herkes diybirisi intihar edince mal mısın yada abdal vb. cümleler kulanır ama yaklaşık %1,0000000 dişümmüyor %99.9999'u sevgi ihtiyaçlığı  para ihteyaçları anlıyorum ama intihar çözüm değil allah intiharı yasaklamıştır .intihar ederek hem günah işler hem de bu güzel hayattan kaçarlar bazıları ise daha beter alkol uyuşturucu vb. gibi maddelerde başlıyor .