ya yunanlar gerçekten haklıysa?
 • 2
  popiska 6 ay önce
  yaaaa pelin kardeş çok rahat konuşuyordun
  0
  zenginmutfagi 6 ay önce
  çok iyi😀
 • 3
  fuckultyoflav 6 ay önce
  herhangi biri haklıysa bir inanmayan olarak benim durumum her türlü vahim
  5
  tesla52 6 ay önce
  biz 4999 dine sen 5000 dine inanmıyosun fazla kasma :)
  1
  fuckultyoflav 6 ay önce
  çok hoş bir müslüman yorumu beni şaşırtıyorsun :)
  müslüman yorumu diyerek ayrımcılık yapmak istemiyorum bu arada , lütfen yanlış anlama
  -1
  tesla52 6 ay önce
  geçen yıla kadar bende ateisttim, ateistler bana göre klasik sünni müslümanlardan daha iyi, tekrar müslüman oldum fakat itikadım bayağı farklı.
  0
  fuckultyoflav 6 ay önce
  müsaitsen lütfen biraz anlatabilir misin, bi kaç fikir var aklımda da acaba o tarafa mı yakınsın , yoksa tamamiyle farklı bir inanç biçimin mi var merak ediyorum
  0
  tesla52 6 ay önce
  şuan biraz yaşar nuri öztürk, biraz edip yüksel, genel olarakta ihsan eliaçık itikadındayım. emeviler kerbeladan sonra, kuranı çok farklı ve hatalı çevirdiler, kendi menfaatleri uğruna kullandılar ve binlerce sahte hadisle dini yaşanılamaz bi imparatorluk dini haline getirdiler. edipin 19 kod sistemi var kuranın korunmuş olduğunu kanıtlayan. tek kaynak kuran kabul ediyorum ve namaz oruç hac gibi ritüellerin bir terbiye olduğunu asıl ibadetin iyi insan olmak olduğunu kabul ediyorum, yaşamış olan 110 milyar insanı imtihan edebilecek başka bi sistem olduğunu da düşünmüyorum, bütün dinlerin allahtan geldiğini kabul ediyorum. genel hatlarıyla böyle.
  1
  fuckultyoflav 6 ay önce
  aklıma ilk önce mutezile inancı gelmişti, açıkçası bana aralarından en mantıklı gelen mezhep. bu arada edip yüksel gibi vahiy aldığını söyleyen bir adam, ne bileyim sana da ilginç gelmiyor mu
  0
  tesla52 6 ay önce
  valla ilk defa senden duydum edip yükselin vahiy aldığını iddaa ettiğini, asla kabul edemeyeceğim birşey, bi bakim ben bu duruma, edipi çok değilde ihsan eliaçık harbi gerçekleri anlatıyor, ben allaha akılla ulaşılabileceğini kabul eden biriyim ve ihsan hocanın dediği herşey mantığıma cuk oturuyor, dinde mantık yoktur diyenleri buradan şiddetle kınıyorum, krem peynire tapın.
  0
  fuckultyoflav 6 ay önce
  itiraf etmeliyim ki ben de ihsan eliaçık ve söyledikleri hakkında fazla bir şey bilmiyorum. açıkçası ilgimi çekti, sen vahiy olayına bakarken izninle ben de bu adamı biraz dileyeyim
  -1
  tesla52 6 ay önce
  ben imamhatip 2. sınıfta ateist oldum ve ateist olarak imamhatipi bitirdim, en kjöklü ateistlerden biriydim, tartışma sitelerinde facebook ve instagramdaki ateist sitelerindede tartışmadığım adam kalmamıştır, ve günün birinde youtubede ihsan eliaçığa denk geldim, ilk defa gördüm onu, dur bi dinlim bakalım ne saçmalamış diyordum ki, adam aklımı aldı tek bir videoda, sonra bir video sonra bir video daha derken bayağı takip ettim önce deist daha sonra müslüman olduğumu kabul ettim, şuan mutluyum herhangi bi kaygımda yok.
  0
  fuckultyoflav 6 ay önce
  tabiki de eğer beni de ikna ederse müslüman olmaktan hiç çekinmem, sonuçta fikirlerimiz bizim sahibimiz değil biz onların efendileriyiz. hem yok olmaktansa cennete gitmek için uğraşmak daha iyi :)
  0
  tesla52 6 ay önce
  edip güzel açıklamış yavv, bişe diyemedim bak şimdi, söylediği ayetlere bakmak lazım. ama ne böyle bi iddaaya gerek var nede böyle bi iddaaya inanmaya, bu söylediğine katılmam belki ama güzel yorumlarını dinledim, kimseye bağlanmam, kötü yerleri bırakır, iyi yerlerini alırım.
  -1
  fuckultyoflav 6 ay önce
  tabiki de şahıslara bağlanmayarak doğru olanı yapıyorsun, seni ekledim dostum zeki bir arkadaşa benziyorsun, ilerde umarım doya doya sohbet etmeye vaktimiz olur. şimdilik ben uykuya kaçar yarın idare hukuku var, ayık kafa gerek :)
  0
  tesla52 6 ay önce
  iyi geceler, tabiki sohbet etmek isterim, müslümanlığı sünni müslümanlara anlatmaktansa ateistlere anlatmak çok daha iyi :) hani kuran kalplerini mühürledik der ya heh işte onu türk klasik müslümanlara söylemiş resmen :) hiç bi laftan anlamıyolar.
  0
  fuckultyoflav 6 ay önce
  aynı kişilere farklı şeyler anlatmaya çalışıyoruz , bu yüzden seni anlayabiliyorum :) iyi geceler dostum, kendine iyi bak
 • 2
  hedap 6 ay önce
  öyle bir şey olsa zeus yunanistan'a kıyar mı hiç ya.
  önce yaktı şimdi de sel götürüyor:)
  3
  altaydangelenbarbar 6 ay önce
  www.makaleyazari.com/.../...ik-yunan.jpg zeusu yunanlar bile sattı şimdide cezalarını çekiyorlar
  0
  hedap 6 ay önce ~ 6 ay önce
  belediye olayı gerçek mi ya? :)
  eğer bu doğruysa çeksin ippneler
 • 1
  hitus 5 ay önce
  yaşasın deisttim
 • 0
  selimakif 5 ay önce
  zeus ne istiyor ki?
dün dün
 • küçük korkular

  hayatın içinden küçük korkularımızı paylaşıyoruz.

  37 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  kumrengi

 • bu bölüm #sosyal bölümünün alt bölümüdür.
 • kurallar

  ilk eklenen içeriklere göz atarak, format hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  uygun olmadığını düşündüğüm içeriği kaldırırım.