şeyma subaşı'nın beyin yakan röportajı

  5
  justsquats 26.6.2017 15:43 ~ 18:52
  ülkenin yeni nesil gençlerini özetleyen bir röportaj vermiş zat-ı muhterem.

  bu kısmıda tam hükümetlik maşallah-spoiler-

  * hakkındaki olumsuz yorumlara, hakaretlere nasıl katlanıyorsun?
  - bence onlar ne biliyor musun? iki elin parmağını geçmeyen kişiler. aynı şeyleri döndürüp duruyorlar. her insanın çok üzüldüğü zaman cinnet geçirdiği bir nokta oluyor. benim de oldu tabii.

  * bu yorumlar ilk başladığında ne hissediyordun? şimdi ne hissediyorsun?
  - annem hep şöyle derdi: “her yıl bir yıl önceki aklını beğenmeyeceksin kızım.” ben bazen şöyle diyorum kendime: “iki hafta önceki aklımı bile beğenmiyorum!” hepimiz habire yeni bir tecrübe ediniyoruz. şimdiki aklımla 19 yaşında olsam yine şu an durduğum gibi dururdum. artık her şeyi o kadar net ve açık görüyorum ki... “zoom out” olarak olaya bakıyorum. onların bana yazdığı kötü söz ya da beddua benim şu an seninle konuşmamı engelliyor mu? acun’la birlikteliğimi engelliyor mu? benim kızıma bir şey yapıyor mu? ya da benim alacağım çantama? ne oluyor yani? bu kadar negatiflikle hiç tanımadıkları birine dolarak kendilerine zarar veriyorlar. beni tanıyanlar benden hiç nefret etmedi şimdiye kadar. o yüzden o yorumları yapanlara bir set çektim. etkilenmiyorum. sadece kızıma ve aileme yazılanlardan dolayı çok üzüldüm. çünkü çok iftira oldu. bunu söylememem gerekiyor ama söyleyeceğim. annemle babam bugüne kadar benden 1 lira bile istemedi. ablam da öyle. daha geçenlerde ablama doğum gününde bir çanta aldım. ağladı, “inanmıyorum” diye. duygu sömürüsü yapmak istemiyorum ama dışarıdan neler neler düşünülüyor.

  röportaj
 • 0
  sineboy 26.6.2017 16:20
  ne var olm sosyallikten kılmıyormuş işte öyle hadis var çünkü :d
 • 0
  tasciomerfurkan 28.6.2017 23:10
  bunun gıbı ınsanlar para için her şeyi yapacak olan insanlar evli ve çocuklu bi adama yavşıyacak kadar karaktersız he acun daha karaktersız evli ve çocukların var gidiyorsun ıkı kuruş için bilmem ne yapacak kadından birde çocuk yapıyorsun ki çocuk nikahsız :d çok acıyorum o çocuğa biraz beklesinler kızının düğününde evlenirler yada acun gene bi yavşaktan cocuk yapar acun bu hepsine bakar para bok :d