• 1
  utopikbeyin 10 ay önce
  neden puiv'de sürekli meral akşener'in propagandası yapılmaya başlandı? sık sık görür oldum. rahatsız edici açıkçası. büyük birader hissi oluşturuyor.
  0
  ultraviolence 10 ay önce ~ 10 ay önce
  siyaset bölümü olduğu için propaganda yapılmasında bir sakınca yok bence. puivin bölüm mantığıyla çalıştığını unutmamak lazım :)
  0
  utopikbeyin 10 ay önce
  tabi ki anlıyorum ancak demek istediğim sanki puiv tek bir kişiye çalışıyor gibi hissettiriyor. yoksa istediğinizi tanıtın çok da matrah bir şey değil.
  0
  gameofthrones 10 ay önce ~ 10 ay önce
  puiv tek bir kişiye çalışmıyor. öyle bir histe oluşmasın içinde. yanlış olan birşey yok. beğendim hoşuma gitti paylaştım. genel algı oluşturmazsan sevinirim.
16 saat önce
 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  274 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  mortal
  kaygusuzyazar
  sbb3

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın