0
byart tente sistemleri
1986 yılında ankara’da kurulan byart tente; şemsiye, çadır, branda, güneşlik ve gölgelik sistemlerinin imalat, montaj, tamir ve bakımlarını yapmaktadır. 7.300 m2’lik kapalı alanda 74 uzman personeli ile türkiye’de tente sistemleri alanında lider kuruluş olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
byart, dış mekanların yıl boyunca kullanılması amacıyla; gölgelendirilmesi veya kapatılmasını uzman teknik personeliyle gerçekleştiren sektörün öncü kuruluşudur. byart tente sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle müşterilerine en doğru çözüm ve uygulamaları sunmaktadır.
byart tente sistemleri’nin üretimini yaptığı tente çeşitleri: katlanır tente, raylı tente, pergola, motorlu tente, kutulu tente, kasetli tente, çift açılır tente, körüklü tente, mafsallı tente, otomatik tente, balkon tentesi, gölgelik tente, güneşlik tente, şemsiye ve yarasa tente’dir.
byart’ın öncelikli hedefi; üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaktır. en iyi hizmeti verebilmek için geliştirilen son tente teknolojilerini, avrupa ile aynı anda müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
tente ankara

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...