17

söyleyemediklerinizi buraya dökün

düşünün ki şuan buraya en nefret ettiğiniz kişiye veya çok değer verdiğiniz kişiye bazen kızdığınızda anne babanıza söyliyemediğiniz şeyleri yazalımm...
özlem: senin yüzüne de söyledim okulun son günü macera seni bekliyor ( nefret ettiğim kişi)
 • 1
  mister_moron 1 yıl önce
  hayatımda bu zamana kadar giren girmeyen herkese tesekkur ederim. yaptıklarınız ve yasattiklariniz bana tecrube katti. ilk baslarda kin beslesemde simdi neden boyle davrandiginizi anliyorum. tek dileğim bana iyi veya kotu ne yasattiysaniz iki katı umarım sizin başınızada gelir :)
 • 0
  fluffyfoxtail 1 yıl önce
  hayatta hep alamak istediğim zevki bana yaşatmayan sevgili aile üyelerinin hepsine buradan saygılar üniversite zamanı hayatımın yeni başlangıcı olacak benim için (az kaldı)
 • 0
  benkisacasd 1 yıl önce
  böyle olmamalıydı.. bu an bozulsun istemiyorum diye gözlerime bakıp ağladığın akşam ki kadın geri gelsin. ne yarım kalan hayaller ne gelecek planları bunlar umrumda değil ne sen ne ben hiç yapmadık zaten bunları. gel yeniden geçmişe takılmayalım.. boşuna gelecek için kendimizi sıkmayalım.. gel beraber her zaman olduğu gibi sadece birlikte olduğumuz anın kıymetini bilelim.
 • 0
  toulamanation 1 yıl önce
  hayatimi mahvettiniz hicbir zaman destek olmadiniz , arkamda durmadiniz ve psikolojik olarak yavas yavas cokerttiniz beni . simdi yine tek basima ugrasiyorum her seyle. sag olun canim ailem
 • 0
  seda_nurc 1 yıl önce
  atıp tutmak kolay olmuştu senin için her zaman. buna rağmen sana hep tüm kalbimle inandım, güvendim. "aşk için ölmeli aşk o zaman aşk" derdin, şimdi nerede o uğruna ölünecek aşk? korkaksın, bencilsin. öfkeyle söylemiyorum bunları, aksine merhametle... birbirini seven iki kalbi ayrı düşürdün sen. hatalar yapılır, affedilir. aşka, sevgiye sığmayacak kadar çok uzattın bu kini. kızmıyorum yine de, kızamıyorum. sadece dönmek istersen bir gün, o güne kadar senden vazgeçmiş olmaktan korkuyorum.
 • 0
  isdgn3 1 yıl önce
  özür dilerim. aslında onları söylemek istemedim. sadece zorundaydım. çünkü ben zaten gitmiştim. çünkü gitmek zorundayım diyemedim. senden kaçmadım. yanlış yaptım belki defalarca. ama ben pişmanlığımı yüzüme vurdukça sen sırtımdan vurdun. yıllarımı geçirdiğim kadından kaçmadım. “bizim bi bildiğimiz var miniğim” seni hala ilk gün ki gibi çok seviyorum. bi gün affet. olsam da olmasam da affet. ben çok acı cektim. ama senin hala canın sağolsun
 • 0
  whatdiyonpapatyam 1 yıl önce
  herkese söylüyorum dinliyormuş gibi yapmayın dinlemeyecekseniz dinlemek istemiyorum deyin daha az kırılırım.anlatmak istediğimi de anlamak istemiyorsunuz, kendi fikirlerinize göre dinliyorsunuz , beni tamam dinliyorum diye geçirtiriyorsunuz .yıldım wallahi yıldım biri beni dinlesin o kadar şey atıyorum ki içime patlamaya hazır bomba gibi bekliyorum. patladığımda da bir anda kıymetleneceğim ,mezarımın başında ağlayacaksınız .
 • 0
  elfmrl 1 yıl önce
  ağlaya ağlaya ona gittim be. bazen yolda anneme denk gelirdik kadın beni ağlayarak görünce salmazdı gitme derdi ve ben anneme hep "anne ben onu çok seviyorum bırak da gidim bi sarılim" derdim onu hep affettim her yaptığını görmezden geldim son günlerde ona hep bak ileride pişman olucağın şeyleri yapıyorsun affetmiycem bizi yok ediyorsun dedim beni hiç dinlemedi 1 sene sonra başka biriyle sevgili olduğumda ise beni eşşek gibi sevdiğini anlamış. ve ben onu 1 sene boyunca beklemiştim. şimdi çok diyor ben seni alıcam bak görürsün diye inat değil mi mk 🖕alırsın sen. çok seviyormuş yapamazmışım ben onsuz yapıyorum işte yaşıyoruz hayatımızı onsuz da nefes alınıyor iyi ya da kötü.
  mutluyum emre beni aldattığın o kızla geber inşallah😂😋
  2
  ger 1 yıl önce
  en iyisini yapmışsın her şeyin hayırlısı
  0
  elfmrl 1 yıl önce
  aynen öyle zaten başka da seçeneğim yoktu
  2
  ger 1 yıl önce
  ikinci şeçeneği sen kendin güzel bir şekilde oldurmuşsun hayatın boyunca inşallah mutlu olur böyle gereksiz insanlarla muhattap olmazsın :)
  0
  elfmrl 1 yıl önce
  inşallah dediğin gibi olur
 • 0
  ela 1 yıl önce
  aşık olduğum adam aynı eve çıkacağım kızla şu an beraber tanışmalarını ben sağladım bu duruma gülmeli mı yoksa ağlamalı mıyım ?
 • 0
  biryazar 1 yıl önce
  belki de sana aşık oluyorum
  belki de yanlış hissediyorum
  bilemiyorum artık hislerimi
  bilemiyorum
 • 0
  suicidegirl 1 yıl önce
  valla suratına da söyledim şimdide söylüyorum piçsin emin (bi zamanlar sevdiğim şuan nefret ettiğim şahıs)