durduk yere üzülüyorum :(

  8
  xbloodword 22.2.2017 23:31
  bu olayı çok fazla yaşadım yani bir gün her şey düzgün güzel falan iş ev diyelim birden bir üzüntü tutuyor hayattan kopasım geliyor ağlamak geliyor kendimi çok kötü hissediyorum inanılmaz kötü sonra birkaç saat sonra düzeliyor bu neden oluyor acaba durduk yere oluyor :s
 • 0
  huseyinargun 22.2.2017 23:31
  burcun ?
  0
  ssl 23.2.2017 12:43
  burç nasıl etkiler ki böyle durumları?

  ben boğayım mesela nasıl bir yorum çıkartılabilir?
  0
  huseyinargun 23.2.2017 12:44
  ben ikizlerim buna yakın şeyler oluyo bu kadar çok olmasa da.hem de burç yorumlarında sürekli böyle şeyler söylüyolar.ondan söyledim. emin değilim ama bence etkiler
 • 4
  hedap 22.2.2017 23:46
  zamaninda yasamis olduğun kötü şeylerin bilinç altına işlemesinden kaynaklaniyor bu durum.
  bende de olur.
  mesela bir olay yasamissindir, herşey yolundadir ve o olay seni cok kötü etkilemiştir ve kendini aşırı derecede kötü hissetmissindir.
  o olayi tamamen unutsan bile ileride bunu tetikleyecek en ufak bir hareket bağlantı sana o anları tekrar yasatiyor.
  bilinç altimizin gereksiz bir yaşanmisligi sen istemedigin halde sana tekrar yasatmasi gibi birşey.
  çözüm ne dersen, gecmisinde seni suanki sıkıntılı duruma getirecek bir olay yada olaylar silsilesini hatirlamaya çalışmak ve o an ki haline tekrar dönmeni sağlayan şeyin ne olduğunu bulmak.
  ınsanin yasadigi her korku sikinti bilinc altindan kaynaklaniyor ben buna kesinlikle eminim. yasadigim bir örneği anlatayim sana.

  geceleri ben yazin bile yorgani boynuma kadar çekerim. yas ilerledikce cok canimi sikmaya başladı bu durum ama niye yaptigimi anlayamiyordum korktugumdan felan değil yani.
  ınternette gezinirken, birden aklima çocukluk yıllarımda kuzenim ve annemin ben uyurken aralarinda ki konuşma aklima geldi.
  aslinda uyumuyordum hepsini dinliyordum, orda soyledigi bir kelimeyk hatirladim, iste gece cinler boynuna sariliyormus diye.
  sonra o hareketi cocuklugumda yasadigim o an ki korkudan dolayi aliskanlik haline getirdiğim ve farkinda olmadan kendimi sürekli o sıkıntıyı yasarken buldugumu anladim.
  zaten korkmuyordum ama bilinc altimda yatan o sebebi bulunca sıkıntı çözüldü.
  ve bunun gibi cok olay var anlatabilecegim.
  sen zaten demek istedigimi anlamissindir.
  bir şey, bir olay, bir söz, bir hareket tetikliyor ve sen neyin tetikledigini cozemiyorsun, bilemiyorsun gaipten bir durum saniyorsun ama öyle değil.
  sorun sende ama çözümü de sende.
  sakin kafayla oturdugun vakitlerde ara ara bir düşün.
  kac yaşındasin geçmişe ne kadar gidebilirsin onu bilmiyorum gerçi ama gidebildigin kadar git iste:)
  0
  circlepit 23.2.2017 01:00
  dibine kadar haklısın...
  bazen mutlu olmaya hakkım yok heralde diye düşündüğüm bile oluyor. ya programlı, ayarlanmış gibi haftada 1 ağlama tutuyor. sebep olsun olmasın geliyor o hayattan bıkkınlık hali...
  tabi en önemlisi de geçmişte başından kötü bişey'in geçmesi...
 • 0
  puivundik 23.2.2017 00:20
  profesyonel bir destek almak her zaman iyidir.
 • 0
  ofsaytsizburak 23.2.2017 01:45
  bi psikolog görsün seni
 • 0
  baturolog 23.2.2017 12:37
  kendi kendinin doktoru ol.
 • 1
  ssl 23.2.2017 12:42
  bana son derece tanıdık geldi bu durum. bir aralar durduk yere ağlardım, sebebi yok. bazen araba sürerken, bazen çalışırken ve bazen bir gece kulübünde eğlenirken.
  benim çözümüm şu oldu, kendimi tutmayı bıraktım ve ne zaman gelse vurdum gözüne bildiğin ağladım. bir süre sonra hayatta kendimden değerli bir şey olmadığını ve umursamazlık kabiliyetlerimi güçlendirmem gerektiğini fark ettim. o gün bugündür sorunsuz yaşıyorum.

  küçük not: uyuşturucu kullanıyorsan fena tetikliyor.
  0
  pentaigo 23.2.2017 19:44
  yapistirici?
  0
  darkier 23.2.2017 20:04
  bir boğa burcu olarak umursamazlık kabiliyetlerini güçlendirmen güzel olmuş. sanırım tek zayıf noktamız o. çok fazla düşünceli bir insan olunca üzülen hep biz oluyoruz çünkü.
 • 0
  ein 23.2.2017 12:47
  spor yap