@hedap, @yusufir olduğu zamanlara geri döndü

 • 4
  hedap 26.7.2019 23:56
  yobazlari kızdırmayi seviyorum diyelim 😜
  1
  lazcoder 27.7.2019 19:57
  arkandayız, yedirmeyiz seni!
 • 2
  sevde 27.7.2019 00:01
  kardeşim ne desen, desek boş susmayı tercih ediyorum.

  teşekkür ederim desteğin için.
  0
  merlin 27.7.2019 00:31
  ne demek. adil ve objektif davranmaya çalışıyorum. ilk açıldığında bu platform çok güzeldi. saygı vardı. ama malesef bu olanlardan sonra bir çok yazar gitti.
  2
  hedap 27.7.2019 00:52 ~ 00:52
  tebrik ederim çok objektif davranıyorsun.
  televizyonda birisi çıkıp sizi cehennemden kurtarmaya çalışıyorum dese "hadi lan ordan ruh hastası" der kapatirsiniz.
  ya da dur lan sorunda burda galiba.
  yok yok siz kapatmazsiniz. hatta cehennemden kurtulmak için size şah damarinizdan bile daha yakın olduğunu ileten yaratıcıyı bırakıp, o din tüccarın peşinden koşarsiniz.

  cübbeli gibi para kazandığı mesleğin okulunu iyi ki okumamışim der, hatipoğlu gibi fakirliğin kıymetini anlatanlara asla hocam sen neden zenginsin? diye sormazsin.

  senin ve sizin derdiniz sizin putlariniza karşı söylediğim gerçeklere karşı cevap verememeniz.
  objektifmis.

  en iyi başlıkları sevde açıyor diye başlık açan biri, sevdenin cevabını veremeyip köşeye sıkıştığı yerde itfaiye gibi "imi hidip iskidin kifir idiyirdi" diye ağlamaklı başlıklar açarak objektif değil sadece afilli bir zavallı oluverir😜
 • 5
  bizanskurdu 27.7.2019 00:25
  savaşmayın, sevişin diyorum. https://www.puiv.com/i/7KN1J71X
  3
  madam_aylak 27.7.2019 08:53
  yukardan aşağıya ciddi ciddi yorumları okuyorum. tam bir fatih altaylıyla teke tek modundayim bir anda yorumuna denk geldim ahsggajajajkshshgajaka 😄 ben başlıktan çıkıyorum ya artik yorum falan yazamam modum gitti. allah tas etmesin bizanslı 😀
 • 11
  logic 27.7.2019 00:31
  kişilerden bağımsız olarak yazıyorum, puiv'de küfür artık yasaklanmalı. biri buna el atsın artık. yasak olursa, kimse küfür edemez. serbest olduğu için ben bile küfür ederim.
 • 1
  anunnaki 27.7.2019 03:50
  iki video, iki afilli cümle kurup sanal cihat yapıyor, vallahi cennetlik billahi cennetlik birde çok zeki oluyor bu zihniyet, yıllarını bilime adamış dünyanın en zeki insanları kim ki bunların yanında.

  ayrıca herkes herkesi eleştirebilir, abartıcılık yapabilir, tiye alabilir. hele ki o kadar iddialı şeyler paylaşıyorsan..
 • 2
  parodi 27.7.2019 19:22
  birbirinizle bu kadar neden uğraşıyorsunuz ki hedap her zaman aynıydı ilk isminde de şuan ki isminde de siz kendiniz değişmişsiniz. ha yada farkında değildiniz size bulaşmadığı için yada yorum yapmadığı için hani bir insan 7 sinde neyse 70 inde odur demişsin. kardeşim öyle olduğu doğru birşey hedap hep aynıydı açık açık küfürde ettiği zamanlar var. ama sizin şu salak saçma açtığınız başlıklar heleki şuan etiketlediğin başlıklar o kadar saçma ki gerçekten hedap hak verceğimi sanmazdım. ama sen sırf başlık için başlık açmışsın. boş yapıyorsun yapma merlin. adam istediği şekilde eleştirir dalgada geçer. bu seni rahatsız ediyorsa görmezden gelirsin. (pi: @sevde) (pi: @hedap) bu iki kişinin arasında ki problem seni bu kadar rahatsız nie ediyor ki çok ağır eleştirirdim seni ama gerek yok seni sinirlendirmek yada duygularını incitmek istemem. o yüzden insanları eleştirmeden önce gerçekten objektif bakmayı öğren kendi hatalarını bilmeden bir insanın kişiliğini eleştirmek burada ne senin haddine nede başkasının haddine dostum. hadi eyvallah seviliyorsunuz canlarım.
9 saat önce
 • puiv içi

  puiv içerisindeki konular

  • puiv üyelerine hakaret ve küfür yasaktır.
  • +18 paylaşımlar yasaktır.
  • puiv'deki başlıklar, bölümler ve üyeler dışındaki konular yasaktır.