19

@hedap, @yusufir olduğu zamanlara geri döndü

zamanında (pi: @yusufir) diye bir yazar vardı. 1.nesil. yeni nesiller bilmez.

(pi: hedap'ın yusufir olması)
(pi: hedap, yusufir olduğunu itiraf ediyor.)
(pi: hedap sen kimsin? yusufir mu diyelim hedap mi? yoksa insanlarin ailesine kufur eden ucuk mahluk mu?)

herkese ana avrat söverdi. neyse ki puiv'den uçuk yemişti. biraz rahatlamıştık. sonra (pi: @hedap) diye bir kullanıcı ile devam etti diye biliyorum. yararlı paylaşımlar yapıyordu. takip ederdim. ama ne olduysa (pi: @yusufir) 'in küfür etmeyen, ama alaycı ve hakaret eden haline geri dönmüş. insan 7 sinde neyse 70 inde odur demişler ya. aynen bu da öyle. pek akıllanmamış. özgür bir platformda senin hiç kimseye alaycı ve hakaret etmeni gerektirmez. son zamanlarda iyice saçmalamaya başladın.

(pi: sevde) ile niye bu kadar uğraşıyorsun? senin şahsına bir şey söylemiyor. insanlar kendi düşüncelerini istedikleri gibi dile getirebilirler.

sanırsam dini konular seni rahatsız ediyor.
(pi: puiv'de dini içerikli yazıların birilerini rahatsız etmesi)

yine aşağıdaki başlık ile "hz." kısaltması ile dalga geçmek gibi bir niyetin mi var?

(pi: hz. yobaz)
 • 4
  hedap 26 gün önce
  yobazlari kızdırmayi seviyorum diyelim 😜
  1
  lazcoder 25 gün önce
  arkandayız, yedirmeyiz seni!
 • 2
  sevde 26 gün önce
  kardeşim ne desen, desek boş susmayı tercih ediyorum.

  teşekkür ederim desteğin için.
  0
  merlin 26 gün önce
  ne demek. adil ve objektif davranmaya çalışıyorum. ilk açıldığında bu platform çok güzeldi. saygı vardı. ama malesef bu olanlardan sonra bir çok yazar gitti.
  2
  hedap 26 gün önce ~ 26 gün önce
  tebrik ederim çok objektif davranıyorsun.
  televizyonda birisi çıkıp sizi cehennemden kurtarmaya çalışıyorum dese "hadi lan ordan ruh hastası" der kapatirsiniz.
  ya da dur lan sorunda burda galiba.
  yok yok siz kapatmazsiniz. hatta cehennemden kurtulmak için size şah damarinizdan bile daha yakın olduğunu ileten yaratıcıyı bırakıp, o din tüccarın peşinden koşarsiniz.

  cübbeli gibi para kazandığı mesleğin okulunu iyi ki okumamışim der, hatipoğlu gibi fakirliğin kıymetini anlatanlara asla hocam sen neden zenginsin? diye sormazsin.

  senin ve sizin derdiniz sizin putlariniza karşı söylediğim gerçeklere karşı cevap verememeniz.
  objektifmis.

  en iyi başlıkları sevde açıyor diye başlık açan biri, sevdenin cevabını veremeyip köşeye sıkıştığı yerde itfaiye gibi "imi hidip iskidin kifir idiyirdi" diye ağlamaklı başlıklar açarak objektif değil sadece afilli bir zavallı oluverir😜
 • 5
  bizanskurdu 26 gün önce
  savaşmayın, sevişin diyorum. https://www.puiv.com/i/7KN1J71X
  3
  madam_aylak 26 gün önce
  yukardan aşağıya ciddi ciddi yorumları okuyorum. tam bir fatih altaylıyla teke tek modundayim bir anda yorumuna denk geldim ahsggajajajkshshgajaka 😄 ben başlıktan çıkıyorum ya artik yorum falan yazamam modum gitti. allah tas etmesin bizanslı 😀
 • 11
  logic 26 gün önce
  kişilerden bağımsız olarak yazıyorum, puiv'de küfür artık yasaklanmalı. biri buna el atsın artık. yasak olursa, kimse küfür edemez. serbest olduğu için ben bile küfür ederim.
 • 1
  anunnaki 26 gün önce
  iki video, iki afilli cümle kurup sanal cihat yapıyor, vallahi cennetlik billahi cennetlik birde çok zeki oluyor bu zihniyet, yıllarını bilime adamış dünyanın en zeki insanları kim ki bunların yanında.

  ayrıca herkes herkesi eleştirebilir, abartıcılık yapabilir, tiye alabilir. hele ki o kadar iddialı şeyler paylaşıyorsan..
 • 2
  parodi 25 gün önce
  birbirinizle bu kadar neden uğraşıyorsunuz ki hedap her zaman aynıydı ilk isminde de şuan ki isminde de siz kendiniz değişmişsiniz. ha yada farkında değildiniz size bulaşmadığı için yada yorum yapmadığı için hani bir insan 7 sinde neyse 70 inde odur demişsin. kardeşim öyle olduğu doğru birşey hedap hep aynıydı açık açık küfürde ettiği zamanlar var. ama sizin şu salak saçma açtığınız başlıklar heleki şuan etiketlediğin başlıklar o kadar saçma ki gerçekten hedap hak verceğimi sanmazdım. ama sen sırf başlık için başlık açmışsın. boş yapıyorsun yapma merlin. adam istediği şekilde eleştirir dalgada geçer. bu seni rahatsız ediyorsa görmezden gelirsin. (pi: @sevde) (pi: @hedap) bu iki kişinin arasında ki problem seni bu kadar rahatsız nie ediyor ki çok ağır eleştirirdim seni ama gerek yok seni sinirlendirmek yada duygularını incitmek istemem. o yüzden insanları eleştirmeden önce gerçekten objektif bakmayı öğren kendi hatalarını bilmeden bir insanın kişiliğini eleştirmek burada ne senin haddine nede başkasının haddine dostum. hadi eyvallah seviliyorsunuz canlarım.
 • puiv içi

  puiv içerisindeki konular

  117 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  ismail5412
  www

 • bu bölüm #puiv bölümünün alt bölümüdür.
  • puiv üyelerine hakaret ve küfür yasaktır.
  • +18 paylaşımlar yasaktır.
  • puiv'deki başlıklar, bölümler ve üyeler dışındaki konular yasaktır.