• 1
  baba 1 yıl önce
  şehit yakını olması senin gibi cahil bir insan olmasını değiştirmez. açtığın başlıklara baktım. saf bir şekilde kandırılmış bir ak partilisin. okuduğun star, takvim, sabah gibi gazetelerin tek görevi senin gibi insanlara bak rte ve akp hala eskisi gibi sakın aklına başka bir şey getirme diye seni kandırmak. bir gün gerçekleri gördüğünde hayatında yaşamadığın bir hayal kırıklığı yaşayacaksın. benden sana bir abi tavsiyesi en azından çok konuşma bu konularda pişmanlığın büyük olmasın. şuan tek amaçları yolsuzluk olan bir çeteye destek verdiğinin farkında olmayan bir insansın.
  2
  yusufir 1 yıl önce
  yavrum senin cümle kurarken dusunme kapasiten çalışmıyor mu?
  şehit yakını olması benim gibi bir cahil olmasını değiştirmez derken nasıl bir andavallik sergilediğinin farkında mısın? şehit yakını olması benim neyimi değiştirecek cahil chp li😂
  beyin yaşı olarak bile benden küçüksun çocuğum. o abini kurabiye yapar yerim ben:)
  hangi gazeteyi okuduğuma bakarak akp li olduğumu söylemen de klâsik eşşek chp li kafalı zihniyetinden kaynaklı bir durum.
  kılıçdaroğlu gibi bir mali destekleyen andavallara normalde laf anlatmakla uğraşmam ama sen yine umut vaat ediyorsun.
  ve son olarak, chp yi eleştiriyoruz diye akp li olduğumu zannediyorsan, zannetme:)
  bu tamamen sizin ucuz kaçma yönteminiz. akpli değilim dediğim halde akp lisin diyerek şehit yakının kovduğu terörist ziyaretçisi kılıçdaroğlu na tek bir laf etmiyorsun?
  kılıçdaroğlu ile yatak ilişkin mi var?
  yoksa yıllardır koynunda mi yattin?
  sana chp yi eleştirmemen için kaç şehit yakının isyan etmesi lazım?
  kan dökülecek diyen bir liderin kan dan beslenmesini destekleyecek kadar, bir insan nasıl orospu çocuğu olabilir?
  bunları açıkla bana cahil çocuk. bana akp lisin gibi avel avel konuşarak cahil cühela yorumlarla gelme. bana akp lisin diyecek kadar salak vir cevap yazacaksan ben sana şimdiden samimi bir cevap yazayım"" sıktır git"".
  diğer türlü cevapların aşırı cahillik içermediği surece kabulümdur😉
  -3
  baba 1 yıl önce
  komple cevabın hakaret içermekte. seviyen ortada. allah yolunu açık etsin. allah sizi ıslah etsin. başka söyleyecek bir şeyim yok. 7 hazirandan bu yana gelen 540 şehit artı sayısını bilmediğim sivil ölümlerin vebali sırtınızda.
  2
  yusufir 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  sizin karşınızdakini akp li diye suçlamaktan başka ne söyleyecek sözün var ?
  seçimlerde birlikte iyi salladik diyerek ortaklik yapanlar şimdi masum oldu öyle mi?
  hendek kazan arkadaşlar diyerek teröristlere sempati duyan haklı öyle mi?
  illa merak ediyorsan mhp liyim. ama bahçeleyi her zaman eleştiririm.
  ama siz chp liler kusura bakma ama o kadar koyunsunuz ki, kılıçdaroğlu gibi bir andavaldan medet umuyor ve teröristlerle olan işbirliğini savunuyorsunuz. onların vebalı asıl sizin sırtınızda.
  baban demedi heralde birlikte iyi salladik diye!
  o kadar koyun kafalisinki surda kılıçdaroğlujun yaptığı hatalara evet hatalı diyemiyorsun. akp li ler ne koyunsa, siz iki katı koyunsunuz.
  teröristlere hümanist yaklaşip birde milliyetçi kesiliyorsunuz ya, allah sizin yolunuzu açık etmesin. allah teröristleri hastanede ziyaret edecek ve bunu marifetmis gibi anlattıktan sonra, o lideri savunan onun bunun çocuklarıni kahreylesin inşallah.
  1
  kerestemimari 1 yıl önce
  2 kelime : büyüksün baba.
 • 0
  nocry 1 yıl önce
  bu nasıl başlık :)
 • 2
  ayisigi 1 yıl önce
  humanistim diye milleti kandırmaya çalışmaktan başka bir şey değil onunki..tek insan sevgisi onda var sanki.allah akıl fikir versin diyecek söz kalmadı ona.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...