7
kişisel gelişimde öncelik sıranız nedir ?
sürekli ikilemlere itildiğim durum . gün oluyor yabancı dil olmazsa olmaz başliyorum iki gün sonra mesleğe ağirlik vermem gerekiyor diyorum ona dönüyorum sonra diyorum boşver şimdilik bunları devlet sinavlarina hazirlan diyorum . zaten iş var hepsine ayiracak zaman yok sonunda sportif faaliyetleri tamamen bıraktım onda karara vardim artik body 30 lu yaşlara kaldı önce kariyer . sizin kişisel gelişim öncelikleriniz neler ? ne kadarina yetişiyorsunuz ?
 • 0
  gaddarus 1 yıl önce
  birine başlıyorum sonra sıkılıp başka şeye geçiyorum yani çok farkımız yok :) ama hepsi önemli yukarda saydıkların sen yinede hayatına nasıl devam etmek istiyorsan o yoldan git..
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  hepsi önemli ama öncelik sırası ne olmalı . her dönem biri önemli geliyor . şuan hala işteyim eve gidince hangisine bakabilirim ki ?
  1
  gaddarus 1 yıl önce
  tekini tamamen yapana kadar diğerlerini kısıtlıcaksın..bir sıra halinde gidiceksin zaten tekini yapınca başka seçeneklerde gelicektir..
 • 0
  herakless 1 yıl önce
  bir işe başlıyorsan sonlandırmalısın en ucuna en dibine kadar yapmalısın bu her ne olursa olsun. ayrıca bu göreceli bi olaydır kişiden kişiye değişiklik gösterebilir şahsen benim önceliğim kesinlikle spor ihmal ettiğim zaman vicdanım gıdıklanır hep. kendini bi gözden geçirip neyin eksik olduğunu fark etmelisin ve ona yönelmelisin benim tavsiyemde budur :)
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  aslında spor sürekli devam etmek gerek fakat okul bitince kariyer odaklanmaya başladım ama gidilecek çok yol var ve hiç birinde garanti yok . şimdi birine hazırlansam diğer fırsatlar kaçıyor
 • 0
  kvotheinhere 1 yıl önce
  öncelikle şunu söylemeliyim yabancı dil = iyi bir meslek... böylelikle iki seçeneği bire indirdik yabancı dil ile çalışacağın meslek devlet sınavı ile yapacağın meslekten kat kat rahat ve iyi paralı olacaktır...günlük çok değil 45 dklık bir cardio ve düzenli beslenme ile vücut yapabilirsiniz görüş açısından ortalama belli olur ama sıkı olur ve daha kuvvetli... benim kişisel önceliğim zekamı geliştirmektir.
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  ya aslında yabancı dil ile meslek kalitesi yükseldiği açık fakat parasal anlamda birşey etkilenmiyor
  0
  kvotheinhere 1 yıl önce
  nasıl bir şey etkilemiyor ??? benim işimde-elektrik elektronik- de bile çok işe yarar ingilizce kesin şart zaten ama yanında bir almanca,japonca veya portekizce öğrenin bakalım özellikle japonca ve portekizce türkiye de bu dilleri bilen az kişi var çok rahat 10 bin maaş en az
 • 0
  ugrzn 1 yıl önce
  öncelik senin ne istediğin olmalı.diğerlerini de yapabilirsin tabiki.zamanım yok deme kendine zaman ayırabilirsin.hepsini tam yapmak diye bir kaide yok. her konuda kendini yavaş yavaş geliştirebilirsin.
  not:kişisel görüşüm herkese göre değişir.
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  şuan sanırım devlet olayına devam edeceğim zaten 3 hafta kaldı ondan sonra hayata devam
  0
  ugrzn 1 yıl önce
  hepsine zaman ayırabilirsin.biraz planlı olman yeterli olur aslinda.
 • 0
  seecan 1 yıl önce
  özellikle genel kültür ve tarihi konularda kendimi geliştirmek istiyorum ben.yeni şeyler öğrenmek çok güzel birşey.ama ilgi de önemli
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  şimdi bi tarafta ilgim olan konular diğer tarafta hayat şartları - tercihin ne olurdu . mesela ben vücut geliştirme ve spora gitmek istiyorum ama sınavlar var ve iş saatleri çok uyumsuz . bi süre devam ettim aklımda hep sınav
  1
  seecan 1 yıl önce
  hepsini aynı anda idare edeceksin diyenleri anlamıyorum.böyle birşey mümkün değil bence.ben genelde yapmak istediğim arzuladığım şeyleri diğer taraftan aksatcak olsam dahi yaparım böyle söyleyeyim.


 • puivesor

  Puiv üyelerine sorular sorulan bölüm.

  314 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  magic

  banabubade
  • soracağınız soruyu başlığa tam olarak yazın
  • soruyu yarım bırakıp içerikten devam etmeyin
  • soru cümlesi olmayan başlıklar açmayın
  • belli bir konudaki soruyu ilgili bölüme sorun (örnek: tarih)


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...