4
gsw saltanatı
şimdi kd gsw ye gidince artık bir çok kd fanı gsw li oldu diye düşünüyorum. bununla birlikte çok güçlü bir kadro kesin şampiyon olur görüşleride var.
gsw nin yerine oturmuş bir kadrosu ve mükemmel bir sistemi var. basit basketbol oynuyorlar. sistemi bir kadroyla oturunca kd nin gsw de oynaması bu sistemi bence sallayabilir. klay thompson, draymond green; kd nin gelmesinden memnun değildi galiba. bu bile takım oyununu sarsar. kd gsw ye gitti diye gsw şampiyon olcak diye bir şey yok.
kağıt üstüne çok çok iyi bir takım. ama oynayışta görmemiz gerekiyor. kd adapte olamazsa yeni sistem çıkarılabilir mi? bilemiyorum. okc de olduğu kadar dillerde olmaz gibi geliyor bana. gsw de curry,klay,green bunlarda isminden söz ettirdi. bu oyuncular kd adapte olsun diye kendi oyun stillerini oynatabilirler sistemden dolayı.
kısacası kd nin gsw ye gitmesi benim için gsw oyununu bozabilir. bunu tabii ki zaman göstericektir.

saltanata ara verilebilir yada bitebilir

bu konu hakkında siz ne düşünüyosunuz?
 • 0
  imambayildi 1 yıl önce
  aynen kd gsw ye ayak uyduramassa gsw nin işi zor olur
 • 0
  klikpuv 1 yıl önce
  ne saltanati? son sampiyon clevland oldu. lebron ve irving tek basina gsw yeniyorsa bana gsw saltanati deme.

  onun disinda gsw cok yanlis transfer yapti. klay ve curry top kullanmasi azalacak falan. buyuk yanlis. kd gsw transferi kesinlesince clevland sampiyonlugu aldi dedim.
  0
  airarda 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  genel bir üstünlük gsw deydi. 73-9 boru mu? cavs'ı destekliyordum ancak genel üstünlük gsw deydi. lebron ve irving tek başına mı alıyor? mükemmel performansları vardı ancak kimse tek başına maç alamaz delirme. haterliğin lüzumu yok.
  0
  sosyolog 1 yıl önce
  kd gibi superstar bir oyuncu hangi takıma giderse gitsin inanılmaz bir katkı vercektir gsw yede katkısı üst düzeyde olur ama gönül isterdi ki okc ile şampiyon olsun geçen sezon nba finaline gelecek olursak cleveland şampiyon olmamıs gsw cleveland ı sampiyon yapmıstır olağanüstü bir sezon geçiren gsw nba finallerinde 3-1 den seriyi kaybetmiştir bana göre bu clevelandın başarısı değil gsw nin salaklığıdır.
  -2
  klikpuv 1 yıl önce
  anlasilan lebron sadece gsw ye koymamis :d
  1
  sosyolog 1 yıl önce
  ne lebron a ne de curry e gram sempati duymam kim kazanmıs kim kaybetmiş hiç umrumda değil ben sadece gördüğümü söyledim ve yok lebron sadece gsw ye koymamıs gibi seviyesi düşük cümlelerle laf soktuğunu zannediyorsan yanılıyorsun
  -2
  klikpuv 1 yıl önce
  lebron sampiyonlugu getiren blogu koymakla yetinmemis sanirim :d
  0
  airarda 1 yıl önce
  özeti yapmışsın ne diyebilirim ki daha fazla :d


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...