yok artık bu ne bea (44 suç kaydı bulunan)

  3
  systemfailed 7.6.2020 00:19 ~ 00:21
  cezaevinden çıkan ahmet ü. adlı erkek, nargül yıldız adlı kadını öldürdü
  44 suç kaydı bulunan ve bir süre önce cezaevinden çıkan ahmet ü., adlı erkek, nargül yıldız isimli kadını katletti
  konya'da, bir süre önce cezaevinden çıkan ahmet ü., adlı erkek, nargül yıldız isimli kadını evinin önünde pompalı tüfekle vurarak öldürdü. olaydan sonra kaçan ve polis ekiplerinin baskınıyla yakalanan ahmet ü.'nün 44 suçtan kaydının bulunduğu öğrenildi.

  edinilen bilgilere göre, akşam saatlerinde merkez meram ilçesinde meydana gelen olayda, iddiaya göre nargül yıldız ile 2 gün önce kavga ederek şiddet uyguladığı kaydedilen ve bir süre önce cezaevinden tahliye olan ahmet ü., bugün de evinin önüne geldiği yıldız’ı, motosikletine sakladığı pompalı tüfekle vurarak öldürdü.

  başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan yıldız, yerde hareketsiz kaldı. bu sırada ahmet ü. de havaya ateş açarak kaçtı. ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde nargül yıldız’ın hayatını kaybettiği belirlendi.
  polis baskınıyla yakalandı, 44 suç kaydı çıktı

  olaydan sonra çalışma başlatan cinayet büro amirliği ekipleri, nargül yıldız’ı pompalı tüfekle vurarak kaçan ahmet ü.'yü yakalamak için çalışma başlattı. ahmet ü.'nün olay yerine yaklaşık 3 kilometre uzaklıktaki halasının evine kaçtığını tespit eden ekipler, evin etrafını sardı. evden çığlıklar gelmesi üzerine polis baskın yaparak, suç aletiyle birlikte ahmet ü.'yü gözaltına aldı. ahmet ü.'nün gasp, yaralama, tehdit, hırsızlık ve uyuşturucu satıcılığı gibi suçlar başta olmak üzere 44 suç kaydının olduğu belirlendi.
 • 2
  gamzeszgin 7.6.2020 17:14
  şimdi buradan 44 suç kaydı bulunan birinin dışarı çıkıp masum masum yaşayacağını düşünüp bunu dışarı salan herkese sevgilerimi iletiyorum (!)
  1
  kayipunicorn 7.6.2020 21:28
  👏👏👏