1
alıntı deep web hikayesi
Facebook'ta Deep Web ile ilgili anlatılanlar daima ilgimi çekmişti. Pek çoğunuzun yaptığı gibi öncesinde ufak bir araştırma yaptım ve artık maceraya hazırdım. Deep Web'in pek çok virüs ve malware ile dolu bir yer olduğunu okumuştum; okul için kullandığım laptop'a yapamazdım. Bunun için ayrı bir notebook satın aldım ve Tor internet tarayıcısını indirdim. Deep Web'de geçirdiğim birkaç saatten sonra artık bir pro olduğumu ve her şeyi gördüğümü düşünüyordum. Silah ticaretnden snuff içeriklere kadar, deep web'in sunduğu her şeyle baş edebileceğimi düşünüyordum. Adeta kazı yapıyormuşçasına gittikçe daha da derinlere gitmek istiyordum.
 • 0
  rokettekiastronot 1 yıl önce
  Yine bir gün deep web'deydim. Ufak bir sohbet kutusunda bitcoin işlemlerinin devamlı olarak aktığı bir odaya geldim. Bu bitcoin transferleri farklı sembollerle yapılıyordu. Garip bulduğum şey ise sohbet kutucuğundaki bitcoin sayılarının büyüklüğüydü. 150-1000 bitcoin skalasındaydı ki bu neredeyse $60bin-$400bin gibi bir değere tekabül eder. Sonra anladım ki burası büyük para işlemlerini listeliyordu.
 • 0
  rokettekiastronot 1 yıl önce
  Web sitesinde "geri" butonuna tıkladım ama Tor o kadar yavaşladı ki bu işlemi 35-40 saniyede yerine getiriyordu. Sonraki 5 saniyede sohbet kutucuğunda 10'dan geriye doğru bir gerisayım belirdi. Meraklandım ve "yenile" butonunu iptal edip biraz daha bekledim. Gerisayım bittiğinde 0 rakamı gözüktüğünde sohbet dondu ve şifreli bir mesaj gördüm. Birkaç dakika donmayla geçti ve karşımda "videoyu oynat" şeklindeki başlatma sembolü çıktı. Merakla tıkladım ve ondan sonra gördüğüm şey aklımdan çıkmıyor. Canlı yani o an gerçekleşmekte olan bir video ile karşılaştım; bunu anladım zira belli bir boyutu ya da süresi olan bir dosya değildi. Streaming tarzındaydı.
 • 0
  rokettekiastronot 1 yıl önce
  Ekranın ortasında büyük tahta bir masa ile elleri kolları masaya bağlı 3 çıplak kız vardı. Nasıl yazsam bilemiyorum... Kızlardan bir tanesi 24 yaşındaydı ama diğer ikisinden biri 7 gibiydi.
  Diğeri ise 15-16 falandı. Uyanık değillerdi. Aradan birkaç saniye geçmedi ki beyaz maske giymiş bir adam sahnede belirdi. Tam o anda neler olacağını biliyordum. Tor'dan çıkış yaptım. Benim için olay bitmişti. Ama telefonu elime almışken aradan bir dakika geçmemişti ki 5 cevapsız arama gördüm.
 • 0
  rokettekiastronot 1 yıl önce
  Tabi işin korkunç kısmı şu ki, hepsi de annemdendi. Haha. Fazla taşşağa vurmak istemiyorum. Markete gitmemi istiyordu. Temiz hava iyi gelirdi. Giyindim, çıktım. Marketin içindeyken telefonum çalmaya başladı. Sonra +1(234)567-8911 numarasından bir mesaj aldım, mesaj ingilizce'ydi: "Bu kadar erken mi ayrılıyorsun? Eğlence yeni başlamıştı." içime bir şok sıcaklığı yayıldı. Sonra bir mesaj daha geldi. "Başlarda çok ilgili gibiydin."
 • 0
  rokettekiastronot 1 yıl önce
  Cevap yazamadım ve sadece bekledim. Birkaç dakika sonra telefonumun kontrolünü kaybettim. Ne kapatabiliyordum, ne uyku moduna alabiliyordum. Tek yapabildiğim, dehşet içerisinde telefon ekranına bakmaktı. Bu esnada telefonumda kamera açılıyor ve fotoğraflarımı çekiyordu. Sonra bir mesaj daha geldi ve "Lütfen otur, sana bir şey göstereceğim." diyordu. "Aramızdaki bu küçük arkadaşlığa zarar gelirse yazık olur." gibisinden bir mesaj daha geldi. Aklımda tek bir şey vardı. "Bittim." diyordum. Soğuk soğuk terledim. Tekrar bir video açıldı; açılan uygulamanın ismi FaceTime idi. Sağ altta da küçük bir karede kendimi selfie kamerasından canlı olarak görüyordum. Karşıdaki her kimse beni görüyordu.
 • 0
  rokettekiastronot 1 yıl önce ~ 1 yıl önce

  Olan biten neyse izlememi istiyorlardı ve bunu yaparken bütün yüzümü göreceklerdi. Korkumu kabullendim ve bir kenara bırakıp bütün bunların bir an önce bitmesi için benden istenileni yapmaya başladım. Canlı yayın kaldığı yerden devam ediyordu. Beyaz maskeli adam en büyük kıza hareketlendi. Ona, şu hastanelerdeki iğnelerden birini batırdı ve içindekini kızın damarlarına verir vermez aniden uyandı. Çığlıkları korkunçtu, beni inanılmaz etkilemişti ve ben de dehşet içinde kafamda bluetooth kulaklık, olan biteni izliyordum. Adam kıza işkence etmeye başladı. Dudaklarını, göğüslerini ve genital bölgesini gerçekten ısırıyor, dişliyor, çiğniyordu. Beni daha da şoke eden başkalarının da orada olmasıydı. En az 3 kişi daha vardı. Çekimi yapan kişi, damar yollarını ve kan torbalarını kullanan, kızı uyanık tutan doktor tarzındaki adam ve tam olarak görünmeyen, arka planla olan biteni izleyip gülen bir adam daha vardı.
 • 0
  rokettekiastronot 1 yıl önce
  Adam kızın vücuduna paslı olduğunu görebildiğim bir şeyleri çivi gibi çakmaya başladı. Ayakları, kulakları, kolları... Her yerine... Sonra büyük bir bıçak alıp kızın karnında küçük bir delik olacak şekilde kesti. Kız bayıldı. Kahrolası, kızı masaya çıkarıp o kestiği deliği sikmeye başladı. Doktor kızı tekrar uyandırmak için bir iğne daha yaptı. Adam deliği daha da büyük olacak şekilde deşti ve kız uyanıkken, olan biteni çığlıklarla izlerken organlarını çıkarmaya başladı. Hemen sonra diyaframını kesti ve kız nefes alamamaya başladı. Kameraya yaklaşıp pis pis güldü ve "biri gitti, iki kaldı." dedi. içinizde ingilizce'mi falan sorgulayanlar olmuş; beyler istanbul teknik üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim. geçtiğimiz sene iki ders dönemini state university of new york'ta okudum. bundan seneler önce de chicago'da work&travel yapmıştım ama ondan bahsetmeyi gerek görmüyorum. herneyse. adam "one down, two to go." dedi ve tam o anda küçük kızla diğer 15-16 yaşlarındaki genç kız uyandı. Adam genç kıza yöneldi.
 • 0
  rokettekiastronot 1 yıl önce
  Adam aniden genç kızın bir elindeki bütün parmaklarını kesip kopardı. 7 yaşındaki çocuk gözlerini sımsıkı kapattı. Kızları canlı tutan doktor bunu görünce çocuğun gözkapaklarını kesmeye başladı. Diğer adam ise gövdesinden bacaklarına dek bıçakla iz olacak şekilde kesikler oluşturdu ve oralara küçük küçük asit gibi bir şey dökmeye başladı. Sonra kızın bacaklarına kan gitmeyecek şekilde sertçe belinden bağladı. Asit yaraların üzerinde daha da büyük delikler oluşturdu. Sonrasında da genç kızın gözleri ve ağzına aynı maddeden çok daha fazlasını döktü. Genç kızın gözleri ve dudakları eridi. Sonra daha da fazla miktarda asidi kızın bağlanmış bacaklarına boylu boyunca dökmeye başladı. Belinden bağlanmış ipi kestikten sonra kızın bütün vücudu morlaşmaya başladı. Ve öldü. Adam genç kızın vücudunda oluşan delikleri derinleştirip o asidin içine kadar nüfuz etmesini sağladı. Sonrasında adam ölü kızın vücudunu ortadan ikiye kesti ve asit organları da eritmeye başladı. Bunu yaparken sanki sihir gösterisiymiş gibi "taa-daa" diyordu. hasta ruhlu.
 • 0
  rokettekiastronot 1 yıl önce
  Adam tekrar kameraya döndü ve "I've saved the best for last." yani en iyiyi sona sakladığını sökledi. Çığlık atan küçük kızın üzerine yürüdü ve suratına sert bir yumruk geçirdi. Sonra ise
  ona tecavüz etmeye başladı. Çok fazla kan vardı. Küçük kızla anal ilişkiye de girdi. Kameranın olduğu tarafa yürüdü, sonra bir elinde metal bir dildo, diğerinde ise kaynak üfleci ile geri
  döndü. Sanayiciler gibi eldiven giydi ve metal dildoyu neredeyse belki erime sıcaklığına yakın ısıttı. Sonra onu kızın ağzına, vajinasına ve götüne soktu. Bulaşık deterjanı ile kızı boğdu.
  Bunu yaptıktan sonra da bağışta bulunanlara teşekkür ederek gitti. Bundan sonra telefonumun kontrolünü yine aldım ve daha sonra bununla ilgili hiçbir şey olmadı. Ama hala izlendiğimi düşünüyorum. Sonraki kurban olup olmadığım hakkında çok korkuyordum - zira silahsızdım. Başımı belaya bulaştırmak istemiyordum. Her şeyden ötesi, artık hiçbir şeye eskisi gibi bakamıyorum.
 • 0
  rokettekiastronot 1 yıl önce
  ARKADAŞLAR HİKAYE HOŞUMA GİTTİĞİ İÇİN OKUMANIZ İÇİN BİR BÖLÜMÜNÜ KOPYALADIM BURAYA. ŞU BAĞLANTIDAN ULAŞABİLİRSİNİZ; http://www.incisozluk.com.tr/w/deep-web-e-bir-daha-asla-ama-asla-giremedim/
 • 1
  delikanlipelikan 1 yıl önce
  En azından alıntı olduğunu belirtmişsin Tebrik ederim o açıdan ama yazarın adını da yazsan iyi olurdu Sonuçta sahibi o


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...