mehmet şahin kimdir

  0
  codess 24.2.2023 04:07
  youtube dünyasında çok özel videolarıyla ön plana çıkan fenomen mehmet şahin, youtube’da kısa filmler çekerek ismini duyurdu. zamanla hem takipçi sayısı hem de videoları artan şahin, oyunculuk konusunda kendisini geliştirdi. ayrıca farklı alanlarda da kendisini geliştiren şahin, youtube videolarına devam ediyor. bunun yanı sıra ınstagram ve tiktok’ta da aktif bir şekilde yer alan şahin’in videoları binlerce kişi tarafından seyrediliyor.

  genç yaşına rağmen internet dünyasında ismini duyuran mehmet şahin, 1 haziran 1990 tarihinde adana’da dünyaya geldi. eğitim hayatına adana’da başlayan şahin, ilkokul ve ortaokul eğitimini ismail sefa okulu’nda aldı. lise eğitimine açık öğretim şeklinde devam ettiilköğretimi tamamladıktan sonra lise eğitimine açıktan devam eden şahin, lise eğitimini başarıyla tamamladı. bir süre sonra youtube kanalı için kısa filmler çekmeye başladı. çektiği kısa filmlerin büyük bir kısmında başrolde kendisi yer aldı. ayrıca oyunculuğa yeteneği olduğunu fark etti ve bu alana yöneldi.

  ünlü oyuncu engin çağlar’dan oyunculuk eğitimi aldı

  oyunculuk alanında eğitim almak isteyen şahin, yeşilçam’ın ünlü oyuncularından engin çağlar’dan eğitim aldı. engin çağlar kültür merkezi’nde eğitim alarak sanat merkezinden mezun oldu. böylelikle “sanatçı” unvanı aldı.

  sosyal medyada kısa sürede fenomen oldu

  ınstagram’da aktif bir şekilde faaliyette bulunan mehmet şahin, ınstagram reels’e çeşitli videolar çekti. bu videolar sayesinde kısa sürede sosyal medyada en çok takip edilen isimler arasında yer aldı. daha sonra youtube’da yoğun bir şekilde çalışmalarda bulundu. bunun yanı sıra farklı projeler de geliştirmeye devam ediyor.

  kamera şakaları ve mizansen röportajlar ile youtube dünyasına giriş yaptı

  youtube dünyasına kamera şakaları ve mizansen röportajlar ile giren mehmet şahin, çekmiş olduğu videolarla youtube’da da kendisini göstermeye başladı. ünlü fenomenin toplamda 600 binden fazla takipçisi bulunmakta olup her videosu milyonlarca kişi tarafından izleniyor. halihazırda ınstagram, tiktok ve youtube’da aktif bir şekilde yer almakta ve bu tür platformlarda çok özel videolarını paylaşmaktadır.