kaliteli tuval nasıl anlaşılır ?

  2
  tuvalsatis 24.3.2017 12:20 ~ 12:21
  tuval; yağlıboya ve resim gibi sanatsal çalışmaların yapılması için kullanılan bir araçtır. tuval, dört adet çıtanın birbirine tutturularak, bir tuval kasnağı sistemi oluşturulması ve üzerine gergin beyaz bir bez zımbalanması ile üretilmektedir. tuval üreticisi deniz çerçeve tarafından üretilmekte olan kaliteli tuval[k] modellerinden ihtiyacınız olan tuvali online sipariş verebileceğiniz sitemiz üzerinden hızlı satın alıp, hızlıca elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. tuval satış’ta birinci sınıf kaliteli %100 pamuklu bezden üretilen farklı ölçülerdeki tuval modellerini bulabilirsiniz. 35x50 tuval fiyatları veya 50x70 tuval fiyatlarını ve diğer tüm ölçülerdeki tuval fiyatlarını en uygun maliyet ile tuval satış sitesinden satın alabilirsiniz. kaliteli tuvali aracısız olarak online tuval satış sitesi üzerinden 25x35 cm tuval ile 70x100 cm aralığında birçok farklı ölçüde tuvalleri uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

  sevgili sanat severler

  yaptığınız çalışmalarda boyanızı tasarruflu kullanabilmek, kullandığınız boyaların aslını kaybetmeden doğru renklendirme yapabilmek ,yapılan resmi duvarda eğilmeden,bükülmeden takabilmek ve resminizin renklerinin nesillerce bozulmadan kullanabilmek için kaliteli tuval kullanmak zorundasınız peki kaliteli tuvali nasıl anlarsınız? size bunu açıklamaya çalışacağız.

  1-kaliteli bez

  iyi bir tuval bezi boya karşısında çatlamaz,gereğinden fazka boya emmez yada boyanızı kusmaz,boyayı arkaya geçirmezi boyanızın rengini ve niteliğini değiştirmez. iyi bezin özelliklerituvalinizin ortalama ölçüde kullanılabilmesi için bezinin asgari olarak %75 pamuk, 300 g/m² olması gerekirken deniz tuvalleri %100 pamuk, 364 g/m² dir ayrıcada astarlıdır.bizim zaten ispat edilmiş kalitemizle henüz tanışmadıysanız tuvallerimizin bezini diğer tuvallerle karşılaştırmaktan çekinmeyiniz.

  2-kaliteli şase

  tuval alırken mutlaka bakılması gereken 2. yer tuvalin şasesidir.piyasada dolaşan bir çok tuval ucuz mal edebilmek için kapı artıkları,budaklı ağaçlar yada nerdeyse kalem inceliğinde yapılan şaselerdir,bu kalite artık malzemeden yapılan imalatlarla yapılan çalışma tabi ki eğilme gösterecektir,uzun emekler sonucu oluşan resim çalışmalarınızı deforme edilmemesi için şase kalitesi önemlidir.eğer elinizde bu tip şaselerden yapılmış resim çalışmaları varsa deniz tuval olarak sizlerin resimlerinizde ki şaseleri ücretsiz değiştirebilme fırsatı sunuyoruz.diğer önemli bir etmen şasenin resime zarar vermemesi için kenarlarının mutlaka freezelenmesi gerekir.