12

ıstanbullu arkadaşlar

öncelikle söylemek istiyorum ne istanbulda ne de başka bir şehirde oy kullanmıyorum küçük bir beldede oy kullanıyorum şimdiye kadar hep tanıdığım eş dost icin oy kullandım.

ıntroyu geçtiğimize göre, yahu chpli arkadaslar sizin bu canan kaftancioglunu nasil mideniz kaldırıyor anlamiyorum. ekrem imamoglunu desteklemek istiyorum gönül ile de olsa ama bu kari yüzünden olmuyor bana bu kadını savunacak birisi var mı kadın kripto pkkli amk siradan bir hdp m.vekili ile söylemlerii ayni ermeni iddaasi keza öyle nerden tutsan elinde kalıyor tipinden belli alevi kürtlerden amk
 • 2
  ofsaytsizburak 3 gün önce
  ekrem imamoğlu'nun istanbul'da kendi ekibi var. chp ekibiyle beraber çalışıyorlar. zaten seçim gecesi oylara bu kurduğu sağlam ekip ile sahip çıktı. seçilince de imamoğlu kendi yolunda devam edecektir. partiyi bir amaç olarak değil araç olarak gördüğü için içindeki insanlara bağlı değildir.
  0
  edige 3 gün önce
  tamam da be kardeşim canan kaftancıoğlu chp istanbul il başkanı?
  1
  ofsaytsizburak 3 gün önce
  bu yerel seçim,genel seçim değil. partiler değil kişiler öne çıkıyor. kaftancıoğlu ile çalışmak zorunda tabi imamoğlu bu onun tercihi değil. partinin hatası.
  ayrıca neden hep medyanın işaretlediği insanları görüyorsunuz,neden algı yönetimine izin veriyorsunuz? çavuşoğlu-barzani görüşmesinden,saygı duruşundan bihaber herkes.
  0
  edige 3 gün önce
  ama o da bunu yaptı demek en kolay şey akpnin eleştirilecek sovulecek bir dünya vukuatı var ama çavuşoğlu barzani görüşmesi bunlardan bir tanesi degil turkiyenin ikbyde çok fazla yatırımı var ayrıca ikby pyddan cok uzak şuan tr yanına çekti ve sonuçta bu politika
 • 1
  omfg 3 gün önce
  (pi: @bizanskurdu) 'nun favori milflerinden birisi galiba xd.
  0
  bizanskurdu 3 gün önce
  diri kadın ama 1 gecemi feda edebilirim
 • 2
  meqt 3 gün önce
  bence cananı imamoğlu ile ilişkilendirmek yanlış canan üzerinden sallanması gereken insan kılıçdaroğlu, imamoğlu değil.
 • 0
  hasyazar 3 gün önce ~ 3 gün önce
  diğer taraf da masum değil reis. cananı siktir et, ekrem'in hatrına ver. yoksa diğer taraf, kendini artık tanrı yerine koyup ebemizi sikecek. ne iş yapabiliyoruz, ne işimizi yaparken karnımızı kaşıyabiliyoruz. istanbul'u alırlarsa, 4 yıl boyunca hardcore seks var. diğer ihtimalde belki bir şeyler değişebilir, zor da belki işte.

  canan orospusunu ben de hiç sevmiyorum ama ekrem'in o koltuğa oturması lazım. normalde o cananı indirirler ama kürt oyları gitmesin diye dokunmuyorlar, chp'deki üst düzey bir abimiz öyle diyor.
 • 0
  bizanskurdu 3 gün önce
  ekrem'in o karıya şimdilik borusu ötmez, seçilsin bir gücünü ele geçirsin ondan sonra gör sen onu. eğer ekrem'in bir pkk savunucusu olduğunu düşünüyorsan git binali'ye ver kanka. vicdanın gerçekten böyle diyorsa, git ver yani.

  kürtler böyle şeyleri izliyor, cananı partiden atarlarsa istanbul'u kaybederler. her şeyin bir zamanı var. köprüyü geçmek lazım önce. baksana binali diyarbakıra geldi pekeke falan diyor, kürdistan diyor. siyaset tam bir şeytan işi amk.
  1
  edige 3 gün önce
  kardeşim yazdim ya yukarda oy kullanmıyorum diye ama inşallah su ekrem kazanır su canan orospusunu kemali ve diğer alevi kürtleri partiden atar sonra da koluma chp nin 6 okunu dövme yaptırırım
  0
  bizanskurdu 3 gün önce
  hee doğru pardon, inşallah
  0
  edige 3 gün önce
  devircez inşallah sizi keko
 • 0
  systemfailed 3 gün önce
  oralara gelene kadar bende sana rakibi hakkında neler söylerdim miğden bunları kaldırırmı ama hem suça girer hemde yeri değil
  0
  edige 3 gün önce
  hangisi daha oc yarışması yapmıyoruz
  0
  systemfailed 3 gün önce
  ama iş oraya geliyor ufak ufak