3
vücut geliştirme ile uğraşmak
çok kısır döngüsel bir durumdur. kilo al, spor yapıp fit görüntüye sahip ol, ilerle ve kas yap daha sonrasında kaslar erisin tekrar kilo al diye devam eder.
protein ağırlıklı beslenme ile dar tshirt giyerek geçen bir ömre ömür denir mi?
 • 1
  oxygen 1 yıl önce
  kapitalizmin kadınlara getirdiği şeylerin, erkekler için uyarlanmış hali: baklava
 • 3
  ignelifici 1 yıl önce
  kaslar erisin kısmına takıldım.niye eriyo ki kaslar spora devam ettikçe isteğine göre ya üstüne koyarsin yada olan kas kütlesini korursun.vücut geliştirmek sadece kas geliştirme olarak dusunulmemeli.vücut geliştirme içinde cardio olan kondisyon sağlayan iskelet sistemini koruyan keyifli bi spor. bu işi başlı başına kızlar için yapanlarada allah akıl fikir versin.çünkü harcanan para ve zamanla zaten kolayca kız arkadaş yapılır.ama bu sporu yapanların yüzde doksani kızlar için bu sporla ilgilenmiyo kızlar olayı sadece bu sporun ekstra getirisi.
  0
  sewo 1 yıl önce
  yüzde doksan demişsin ancak bu oran senin spor yaptığın yerde geçerli olmalı çünkü gözlemlediğim kadarıyla kampüste kas=dar tshirt ve kızlar, kızlar kas meraklısı düşüncesi hakim. kız tavlamak için böyle ağır bir iş yapıcaklarına kitap okuyup, kişisel gelişim dergilerini takip etseler birde karakter geliştirme yönünde tiyolar veren internette yayın yapan kanalları izleseler daha rahat olucaktır.
  0
  ignelifici 1 yıl önce
  katılıyorum bu işi kızlar için yapanlar dediğin gibi kendini başka alanlara kanalize etseler daha iyi.ben bi kaç salon değiştirdim.orlarda tanıştığım insanlar üzerinde ln yorum yapıyorum tabi uni de durumlar farklı olabilir.
  0
  sewo 1 yıl önce
  aynen değerli pukocum her kelimenin sonuna noktamı koyarım.
  1
  ignelifici 1 yıl önce
  :)
  1
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  o tarz kızlar etrafta herzaman olur görüntü için erkek arayan.daha yakışıklısını bulduklarında da terk ederler kaşarlar.bundan dolayı yaptığınız her işi kendinizi düşünerek yapın.konu dışı başka bi örnek bizim kampüste millet kör ama cool gözükmek için gözlük takmıyolar.herifler ne tahtayı görebiliyo ne otobüs tabelasını okuyabiliyo bigün bi arabanın altında kalacaklar.ama cool olarak kalacaklar
  0
  sewo 1 yıl önce
  kesinlikle haklısın, dikkat çekmeyi zor bir şey sanıyorlar. asıl olanın erdemli bir kişilik, olgun bir tavır olduğunu düşünemiyorlar. senin dediğin gibi cool gözükmek için bugün gözlük takarlar yarın ne yaparlar bilinmemektedir.
 • 0
  bircocukabisi 1 yıl önce
  hak vermiyor değilim, vücudum da yok sayılır zaten yani dar tisört giyecek kadar yok diyim..

  ama spora gidiyorum, dinç tutuyor, hele spordan sonraki o duş.. tüm günün yorgunluğu bitiyor.. uzan ve sabaha kadar mükemmel bir uyku çek..
  0
  sewo 1 yıl önce
  işte benim düşünce yapıma çok yakın söylediğin puko. uzun süre profesyonel anlamda basketbol oynamış lisanslı biriydim, o eski halimden eser yok kas falan kalmadı, lakin hala hantal değilim yürüyüşümü yapıyorum artık sağlık için yapıyorum.
 • 0
  magic 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  bence gençken yapılmalı en azından ilerde gençlere ben senin yaşındayken 200 kilo (!) 3 setten 30 bench press yapardım heheyt babam heheyt diyerek gelenekleri teknolojik yoldan sürdürmeye yarayabilir
  1
  sewo 1 yıl önce
  emin ol senden sonra oluşacak jenerasyon ''ben 3 günde 30 oyun bitirdim yaaaa'' diye anlamsız cümleler kullanıcaktır. devir değişiyor gelenekler daha çabuk değişiyor.
  0
  magic 1 yıl önce
  ama o hava atma işi değişmez :)
  1
  sewo 1 yıl önce
  kültürler bile değişir o değişmez haklısın. sidik yarıştırmayı seven bir milletiz:)
 • 0
  oncugenclik 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  puvo güçlü olmak için yüzme , crossfit , doğa yürüyüşü , ağır is , dovus sanatları vb. sınav ,ders ,iş güç derken vakit az vücut gelistirmeye ancak vakit geliyor . ha bu kapitalizmde para ile sosyalizmde herkesin iki spor dalı öğrenme zorunluluğu vardir . spor iyidir , motivasyon kaynağı beni bu tekrar hazırlanma yılında ayakta tutan şey , sinirimi ağırlık çalışarak çıkarıyorum .bu arada bir yorum da kitap okusunlar demişler okuyoruz olduğu kadar günlük ortalama 50 sayfa roman olduğu zaman . siyasi okursam eğer günlük 20 sayfa.
  0
  sewo 1 yıl önce
  genelleme yok '' tüm vücut geliştiriciler bla bla bla'' yazılmadı. sadece özentilik ve kızların ilgi odagı olmaya çalışmanın gülünç yanı vurgulandı.


 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..

  261 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  hellomyfriend
  darkier
  polinezyali
  caytiryakisi
 • bölüm kuralları

  • bölümü takip etmeyi unutmayınız..!
  • konu dışında paylaşım yapmak yasaktır..
  • reklam amaçlı paylaşım yapmak yasaktır..
  • bölüm ile alakasız paylaşım yapmayınız..başlıklarınızı her zaman ilgili bölüme açınız..
  • küfür ve +18 başlıklar yasaktır..
  • +18 başlıkları +18 içeriği işaretleyerek paylaşınız..

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...