1
bu çingenler ne nalet bir ırkya !
Daha yeni teyzemgile yemek yemek için gidiyordum. Karşıdan 6-7 tane çingene önlerinden geçen zararsız bir çocuğa omuz atıp yüzüne türkürdüler. İçim acıdı zavallı çocuk birşey diyemeden yoluna devam etti. Siz olsanız ne yapardınız ?
 • 2
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  çocukken okula çingen mahallesinden giderdm 5 yaşındaki veletler laf atardı birşey diyemezdik çünkü arkasında abileri otururdu . toplu gezen it sürüsüdür kendi mahalleri dışında sesleri çıkmaz
 • 0
  yaabakmabana 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  sadece bikaç kişi yüzünden ırka hakaret etme
  edit: türküm
  edit 2:not yazmayı unutmuşum direkt edit demişim :)
  0
  lazcoder 1 yıl önce
  entry'i düzenlemeden editleyen :)
 • 1
  lazcoder 1 yıl önce
  nalet denmez "lanet" denir. konuya gelirsek, adı üstünde "çingene"
 • 2
  yusufir 1 yıl önce
  Hiç unutmam. İlk okul 5 e gidiyorum. O zamanlar kitapları parayla alıyorduk. Cebimde bi miktar para vardı. Annem akşama kaybetme okul çıkışı kitap alcaz sana dedi. Neyse ben parayı cebime koydum gidiyorum okula. Çingenenin biri çevirdi ekmek almam lazım açım vs girişi bisiler soledi. Bi bıçak çıkardı masum masum az önce çocuğun biri bna para Vermedi saplamak zorunda kaldım sen bi yardım et bana dedi. Çıkardım verdim bütün parayı. O kitabı ben o sene alamadım. Kimbilir belkide o kitaba butun bir sene sahip olamamam benim hayatimdan neler kaybettirdi. Şimdi gorsem bi yerde izlemek yerine o çocugun kaybedeceği şeyleri göze alır, hiç usenmeden gider kendimi öne atarim.
 • -3
  barzo22 1 yıl önce
  kardeş her insanın leş i olur iyisi olur . bende ufaktan çingen sayılırım . bu zamana kadar kimsenin yüzüne tükürmüşlüğüm falanda yok .2 tane pislik insan gördün diye bana hadi benide siktir et aileme laf edemessin . şimdi sana güzel dille konuştum hala hakaretlerinde devam edersen bu sefer bende biraz pisleşip senin tabirinde nalet bir insan olucam.

  1
  yaabakmabana 1 yıl önce
  altta onu belirttim. bi çingene gelse 'şu türkler ne nalet ırk' dense hep birlikte yaygara çıkartırız evelallah...
 • 0
  tembelcocuk 1 yıl önce
  İsmi barzomu ne haltsa. Ben geneline söyledim ortaya bok deyince neden öne atlıyorsun anlamadım. Çoğu aynı boktur demeye çalıştım.
  0
  yaabakmabana 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  işte yanlış düşündün kardeşim. söylenenin çoğundan da mı bi bok anlamadın? geneline söylüyorsun, genel ortalık oluyor. çingeneleri eleştirip türkçeyi bilmemen ayrı ironi. normalde biriyle tartışırken saygı ifadeleri kullanırım ama hiç haketmeyen birine rast gelmişim. haydi işin rast gele...

  edit: hiç iyisiyle karşılaşmadıysan bize ne bro. sana hep naletler gelmiş...
  edit 2: ankara patlamasında şehid olan çingene dostum ali... ve niceleri... huzur içinde uyuyun.
 • 2
  garavel 1 yıl önce
  Okula giderken bana bıçak çekmişlerdi hiçbir şey de yapamadım açıkcası. O gün cüzdanımı yanıma almamıştım neyse ki.
 • 0
  swindler 1 yıl önce
  tek iyi yanlari kadinlari 20 tl ye veriyo


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...